Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta zaraz pójdę do prezesa pokoju i zapukam i wymac**jąc pinkiem powiem że jestem paparaci ;P[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:22_________________________________________________ ZDJECIE 1

zdjecie dfa specjalnie dla Michała :polew: :gwizdanie:

buuuhahaha :polew: , o k**wa oZiu naprawdę zajebiaszcza :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta zaraz pójdę do prezesa pokoju i zapukam i wymac**jąc pinkiem powiem że jestem paparaci ;P[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:22_________________________________________________ ZDJECIE 1

zdjecie dfa specjalnie dla Michała :polew: :gwizdanie:

buuuhahaha :polew: , o kurfa oZiu naprawdę zajebiaszcza :polew:

ale przy Królowej blaknie :good:

Opublikowano

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

okulista nie jestem, ale tez chcetnie ocenie :decayed:

:baseball: :baseball: zapraszam

panią oczywiście :tongue4:

Opublikowano

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

okulista nie jestem, ale tez chcetnie ocenie :decayed:

:baseball: :baseball: zapraszam

panią oczywiście :tongue4:

skoro tak Twierdzisz to nie będę się kłócił ciężko chyba jest być kobietą i udawać faceta... ale jak tam chcesz w gacie Ci nie będę zaglądał :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie jestem :wink4:

ocenie :tongue4:

Opublikowano

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

to masz :gwizdanie:

fajna gitara :polew:

dzięki często grywam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oZiU od 10 czerwca pisz podanie na różowego :wink4:

Opublikowano

Na różową landrynke :polew:

oZio sie stara, napitala w technicznym posty az miło :naughty:

Opublikowano

oZiU od 10 czerwca pisz podanie na różowego :wink4:

no musze 100 mieć w technicznych

Na różową landrynke :polew:

oZio sie stara, napitala w technicznym posty az miło :naughty:

:cool1: :cool1:

załóż jakiś temat to CI pomogę :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 13:44_________________________________________________:papa:

Opublikowano

Oziu, jak wniosek przejdzie przez zarząd to później już pozostanie tylko formalność. Przecież już każdy Cię zna - Poznań, Kraków, wszyscy będą po Twojej stronie. :naughty: Nie wiem co tam na spotach warszawskich nabroiłeś, ale może też przejdzie. :decayed: Brynia, mcm i ja napiszemy Ci ładne referencje. :th:

BTW jesteś gdzieś w centrum?? Ja jestem na Nowym Świecie przy palemce. :wink4:

Opublikowano

Co tu taka cisza nikt mi dzisiaj nie chce pomoc w noszeniu pudełek buuuuuu

trzeba jakiś temat dobry zapodać :naughty: bo sie cos cicho zrobiło :gwizdanie:

Opublikowano

ja walczę u siebie na _BUDOWIE_ tomaszu miałem do Ciebie dzwonić chwilę po 15 ale się wstrzymałem nie wiem czemu :PP Właśnie mi net przepieli :P Koniec z netem GSM-owym :D:D ide dalej sprzątać :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 18:05_________________________________________________

Oziu, jak wniosek przejdzie przez zarząd to później już pozostanie tylko formalność. Przecież już każdy Cię zna - Poznań, Kraków, wszyscy będą po Twojej stronie. :naughty: Nie wiem co tam na spotach warszawskich nabroiłeś, ale może też przejdzie. :decayed: Brynia, mcm i ja napiszemy Ci ładne referencje. :th:

BTW jesteś gdzieś w centrum?? Ja jestem na Nowym Świecie przy palemce. :wink4:

jak nie będą chcieli to dostaną w Pile Pinkiego w :dziura: i nie wyjmę puki nie uznają mnie Królem na całą Polskę :gwizdanie: :gwizdanie: mam już kuchnie :kox: :kox:

Opublikowano

a co tu taka cisza :mysli:

Opublikowano

a co tu taka cisza :mysli:

przed burza :naughty:

Opublikowano

a co tu taka cisza :mysli:

przed burza :naughty:

co do burzy to właśnie nad poznaniem przechodzi :decayed:

Opublikowano

co do burzy to właśnie nad poznaniem przechodzi :decayed:

Wali grad?? U nas póki co tylko leje..

Opublikowano

witajcie :hi:

kto się za mnie pouczy mechaniki gruntów??

Opublikowano

gradu na szczęście nie ma :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.