Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Właśnie gadałem z Królem. Dziś jest na L4 (nie ma neta), pinki się ładuje, ale powiedział, że jak wpadnie jutro to wszystkim prześwidruje d*py. :polew:

A na taką przyjemność szczególnie narażeni są mcm, wuju i ykk, bo był pierwszy na 300 stronie. :D

Ja leżę na podłodze i umieram... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:closed::decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Właśnie gadałem z Królem. Dziś jest na L4 (nie ma neta), pinki się ładuje, ale powiedział, że jak wpadnie jutro to wszystkim prześwidruje d*py. :polew:

A na taką przyjemność szczególnie narażeni są mcm, wuju i ykk, bo był pierwszy na 300 stronie. :D

Ja leżę na podłodze i umieram... :polew: :polew: :polew:

a ja czemu? :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

a ja czemu? :gwizdanie:

:polew:

Ty i mcm dokładnie nie wiem czemu, ale chyba chodzi o to, że za bardzo się domagacie pokazów. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobrej nocy, kolorowych snow i powodzenia jutro chlopaki. :D

Opublikowano

dobrej nocy, kolorowych snow i powodzenia jutro chlopaki. :D

tak jak mowisz :)

bry noc :hi:

Opublikowano
  • Autor

3mta sie[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 00:23_________________________________________________Pozdro Jariko :wink4:

Opublikowano

siema siema musze nadrobic zaleglosci bo mi sie ich troche nazbieralo

Opublikowano

Witam wszystkich. Bry Brynia, mokom69 ;):hi:

Opublikowano

witam :hi:

królowa i króla :notworthy::kwiatek:

i resztę erotomanów gawędziarzy :decayed:

Opublikowano

to zapraszam, tylko podaj godzine, to Ł z domu wygnam

pogadamy na spocie o szczegolach odwiedzin

bardzo dobra koncepcja :>

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:11_________________________________________________

no to macie kolejnego widza :evil:

Każdy widz w krótkim czasie staje się uczestnikiem, więc trzym się ramy - niedługo Ozix przybędzie... :decayed:

obawiam się że Ozix ma dzisiaj ,,abstynecję" od forum :polew:

pewnie znowu jakas panna mu się poniewiera w poscieli :gwizdanie:

:paker::song:

Agroturystyka.. :cool1:

Nie ma problemu. Główną atrakcją naszego ośrodka jest rozjuszony Ozix. :naughty:

Jak mnie jeszcze przywiążesz do kaloryfera to będę bardzo bardzo zł :DD

przez kogo/co?

No jak to przez kogo?? Przez króla. :naughty:

ale króla nie ma :decayed:

jest ktoś bardziej wszechmocny niż król - Jezus :gwizdanie: :naughty::evil:

on po programie na NG "Cała prawda o Jezusie" Już spadł w rankingu Królów :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:07_________________________________________________

Bry Dzień

Piszce dzisiaj, żebym miała co czytać w przerwach w zapierdolu :> :> :> :>

Gdzie jest KRÓL?

Już jestem Królowo moja!!! WITAJ TĘSKNIŁEM :notworthy: :notworthy: :notworthy::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:07_________________________________________________Gdzie ten "JEzus" co chciał mi tu burdel zrobić ?? Wyzywam Cię na walkę na cuda!! Pierw Cię zabije i masz 3 dni by powstać!![br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:08_________________________________________________cieniutko 8 stron jak mnie nie było nawet nei było co czytać !!!!!

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:09_________________________________________________ykk Pinki się już niecierpliwi [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:09_________________________________________________ :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan2: :banan2: :banan2::sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::boobs: :boobs: :boobs: :bicz3: :quattro:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:14_________________________________________________wezmę was na cztery pazury :kox: :kox: a potem :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________ok idę pracować bo się araby domagają gier;/

Opublikowano

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

Opublikowano

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

widac słabo sie starasz :polew:

Opublikowano

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

Po pierwsze raczej ja zadzwoniłem a po drugie już wczoraj wspominałem że jak coś przeinaczysz to Ci wsadzę coś w coś :gwizdanie: :gwizdanie:

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

widac słabo sie starasz :polew:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:28_________________________________________________

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

hmm ostatnio spełniasz wszystkie wstydzisz się przyznać ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Po pierwsze raczej ja zadzwoniłem a po drugie już wczoraj wspominałem że jak coś przeinaczysz to Ci wsadzę coś w coś :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja wcześniej wysłałem meldunek smsem. :decayed:

hmm ostatnio spełniasz wszystkie wstydzisz się przyznać ?? :gwizdanie:

Królu, znów mylisz rzeczywistość z fantazją. :decayed:

Opublikowano

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

nie bede ci sie w interes wpier____ł :tongue4:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

nie bede ci sie w interes wpier____ł :tongue4:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

no i słowo ... stało się :D Ściągaj porty ge... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.