Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja sie opiredlam jak zawsze :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obiło mi się o uszy że z Radomia na zlot jedzie 14 osób skąd nas tak dużo :mysli:

haha bo ja każdego z Was pomnożyłem przez 2 a z tego co teraz widzę to prawie wszyscy jedzieta sami ...poza Ozix i Brynią :naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:09_________________________________________________Madas + Weronika + Julka (2lata) - POZNAŃ

Iverson - POZNAŃ

Gregory - GLIWICE

Musashi - POZNAŃ

bieniek - POMORZE

Pawel_poznan + Pati + Julka (2lata) - POZNAŃ

Wihajster + 1 - B-B

Młody84 + Tetis - POZNAŃ

Malutka:)+ 1 - POZNAŃ

Łepski - POMORZE

Adrian Matracki - RADOM

Pepin + Agata - POZNAŃ

Wentyl + Kamila + Patrycja (2lata) - POZNAŃ

Mackom + Marcin - POZNAŃ

Kuredu + Paula - POZNAŃ

Alona - POMORZE

Tom77 - WARSZAWA

Deszcz + Aldona - POZNAŃ

Adecneo + 1 - WARSZAWA

Trzeniu + Marzena - KRAKÓW

Nike21 - POZNAŃ

Suli - WARSZAWA

Flyer - WARSZAWA

Adas + 1 - POZNAŃ

Cuber + 1 - KRAKÓW

Poziek + 1 - WARSZAWA

Lukas - WARSZAWA

Proton2 - B-B

Pablo + Agnieszka - KRAKÓW

Sławeq - RZESZÓW

Tomeks32 + Ola - POMORZE

TrueOgre + Zuza - KRAKÓW

Kaśka + Przemek - RADOM- WARSZAWA

jaca.13 + Monika - POMORZE

Jarko + Agnieszka + Amelia(1,5roku) - KRAKÓW

Malik - WARSZAWA

Hugo - LUBLIN

adaho + Oskaro - WARSZAWA

spanky + Ola - WARSZAWA

Gili + Gosia - POMORZE

Fazy + Lodówa A4 - POMORZE

Adadur - POMORZE

alvaro - POMORZE

bartek1605 - ŁÓDŹ

Michał - RADOM

Marcin j + Iwona - KRAKÓW - MAŁOPOLSKA

Spetsnaz + Karolina - WARSZAWA

NIPPO83 - B-B

Kerczi + Karolina - KRAKÓW

Korzen - WARSZAWA

Wojtekce + żonka + 2 - B-B

Bartek1 + 1 - POZNAŃ

oZiX + 1 - RADOM

Ko$!oR + 1 - BEŁCHATÓW

Miron78 + Dorota + synek - GLIWICE

(rav) + 1 - WARSZAWA

Maniek + Paula - KUJAWSKO-POMORSKIE

SoMes + Marta - GLIWICE

pre_pl + Magda - POMORZE

Tomaszu - RADOM

Duluki - POZNAŃ

Bart-S + Gosia - POZNAŃ

kuuuuba + karolina - ŁÓDŹ

diman + kasia - GLIWICE

MAJKI_3646 + żonka - GLIWICE

ykk - TARNÓW- KRAKÓW

Brynia+Ukcio - RADOM

mcm00 - RADOM

kokos+Beata - WARSZAWA

Krzyniek - WARSZAWA

mario1620 + 1 - POMORZE

ono + 1 - WARSZAWA

Rawak + Gosia - KRAKÓW

Opublikowano

Madas dzięki za listę teraz już na pewno sie doliczę :decayed:

Opublikowano

spoko Adrian zerobiłem to bo sam byłem ciekaw jak wygląda mapka regionalna zlotu :wink4:

Opublikowano

ja też bym pojechał sam jak by się jeszcze dało odstąpić miejsce :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja też bym pojechał sam jak by się jeszcze dało odstąpić miejsce :gwizdanie: :gwizdanie:

jak bym juz wiedział czy bede mógł jechać :mysli: to bym wziął je od ciebie :naughty:

Opublikowano

ja też bym pojechał sam jak by się jeszcze dało odstąpić miejsce :gwizdanie: :gwizdanie:

jak bym juz wiedział czy bede mógł jechać :mysli: to bym wziął je od ciebie :naughty:

jest TWOJE!! masz miejsce w mojej dwójce :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

dzisiaj troche popisalem w technicznym

Wihajster 47

nike21 44

ykk 36

odzim 25

Madas 25

themOn 24

GRazny 24

domjenick 22

Iverson 21

Ukasz699 19

Opublikowano

dzisiaj walnąłem chyba z 30 postów ale na technicznym :decayed:

to może mi pomożesz bo mam dosyć już mojego samochodu qfa!!! mam ochotę go na śmietnik wy***ać... tym razem nie mogę położyć tylnej kanapy!!

Opublikowano

dzisiaj walnąłem chyba z 30 postów ale na technicznym :decayed:

to może mi pomożesz bo mam dosyć już mojego samochodu qfa!!! mam ochotę go na śmietnik wy***ać... tym razem nie mogę położyć tylnej kanapy!!

Oziu spokojnie
Opublikowano

dzisiaj walnąłem chyba z 30 postów ale na technicznym :decayed:

to może mi pomożesz bo mam dosyć już mojego samochodu qfa!!! mam ochotę go na śmietnik wy***ać... tym razem nie mogę położyć tylnej kanapy!!

Oziu spokojnie

już mam go dość! muszę jutro przewieźć długie rzeczy i d*pa chyba autobusem pojadę ;/ ostatnio wypadł mi zamek ze schowka;/ sypie się dziad jeden!

Opublikowano

Ozix a ja myślałem że ty rozkładasz tylną kanapę w innym celu :naughty:

Opublikowano

Ozix a ja myślałem że ty rozkładasz tylną kanapę w innym celu :naughty:

jak byś był w pobliżu to bym się zastanowił :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 21:07_________________________________________________w takim tez ale się nie da;/ w tym tygodniu wystawie go chyba do sprzedania :kox:
Opublikowano

ja też bym pojechał sam jak by się jeszcze dało odstąpić miejsce :gwizdanie: :gwizdanie:

jak bym juz wiedział czy bede mógł jechać :mysli: to bym wziął je od ciebie :naughty:

jest TWOJE!! masz miejsce w mojej dwójce :gwizdanie: :gwizdanie:

to ja chyba jednak nie bede mógł :gwizdanie:

no chyba ze weźmiemy 3 i jakaś miła panią :gwizdanie:

gdzie jest 500? :mysli:

spadam pakowac mandżur i do kielcowni bede przed 24 zróbcie tak żebym mial co czytac :>

Opublikowano

Ozix na drugi raz avanta kupuj a nie limuzynke ktora jest niefunkcjonalna

Opublikowano

Ozix na drugi raz avanta kupuj a nie limuzynke ktora jest niefunkcjonalna

jak by mi się trafił avant to bym kupił :) ale poważnie zaczynam rozważać sprzedaż paździocha :mysli: :mysli: tylko jeszcze nei wiem za ile :D

Opublikowano

mogę się z tobą zamienić :evil:

Opublikowano

Jak by co to będę miał wole miejsca to mogę jarka zabrać

Opublikowano

Ozix na drugi raz avanta kupuj a nie limuzynke ktora jest niefunkcjonalna

jak by mi się trafił avant to bym kupił :) ale poważnie zaczynam rozważać sprzedaż paździocha :mysli: :mysli: tylko jeszcze nei wiem za ile :D

Ozix mój avant do sprzedania

Siedzimy z Jariko i Tomaszu u mnie :>

Ozix Jariko chce jechać na zlot, zabieraj go zamiast ,,drzewa"

pierw muszę sprzedać swojego żeby móc kupić Twojego chyba nie :P?? fajnie macie ja jeszcze ogarniam chałupę i padam na mordę a jutro wchodzą drzwi więc jeszcze większy syf ;/ kiedy wpadacie na piwo ?? jak by co bierzcie piłę potniemy moje auto na pół :D

Jak by co to będę miał wole miejsca to mogę jarka zabrać

a wpłaciłeś zaliczkę za 2 osoby? bo ja tak i się nie da wycofać tej zaliczki tra kogoś na to miejsce zaklepać

Opublikowano

hej :hi:

Ja pier..le ale miałem imprezowy weekend, 3 dni pijaństwa :kox:

Oziu , co się dzieje z Twoją furmanka?, wpadaj do nas to ją ogarniemy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.