Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie, ale się dziś wyspałem. :>

mcm, dziś jadę się zapisać i poproszę o 8 czerwca. :wink4:

Miłego dnia dzieci. :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witojcie, ale się dziś wyspałem. :>

mcm, dziś jadę się zapisać i poproszę o 8 czerwca. :wink4:

Miłego dnia dzieci. :)

:bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :drunk: :drunk: :thumbup::bicz2::dance::drunk::sex::zemdlal::boobs::baseball::sexinbed::banan::banan1: :banan1: :piroman::banan2::dziura::sarcastic::ad::witch1::banan3: :banan3: :krol::pali::dziura::witch:
Opublikowano

ale wam fajnie ;) też chcę do Radomia :P (nie sądziłem że kiedyś to powiem)

Opublikowano

ale wam fajnie ;) też chcę do Radomia :P (nie sądziłem że kiedyś to powiem)

Wiesz co, jak przez pół roku mieszkałem w Wawie to mi się to niby podobało, ale pod koniec to już chciałem do Radomia - na stare śmieci. Ja to chyba jednak tradycjonalista jestem. :>

Opublikowano

ale wam fajnie ;) też chcę do Radomia :P (nie sądziłem że kiedyś to powiem)

Wiesz co, jak przez pół roku mieszkałem w Wawie to mi się to niby podobało, ale pod koniec to już chciałem do Radomia - na stare śmieci. Ja to chyba jednak tradycjonalista jestem. :>

ja tu już 3 lata siedzę ponad :gwizdanie: :gwizdanie: i jeszcze nigdy za Radomiem nie tęskniłem teraz to przez was!!

Opublikowano

siemasz obiboku :polew:

Opublikowano

siemanko :>

Opublikowano

siemasz obiboku :polew:

zaraz obiboku :tongue4:

przytyrany byłem przy weekendzie :gwizdanie:

Opublikowano

siemasz obiboku :polew:

zaraz obiboku :tongue4:

przytyrany byłem przy weekendzie :gwizdanie:

ciekawe czy bardziej niż my

Opublikowano

siemasz obiboku :polew:

zaraz obiboku :tongue4:

przytyrany byłem przy weekendzie :gwizdanie:

ciekawe czy bardziej niż my

tego nie wiem :gwizdanie:

ale sobotę miałem ciekawa.. najpierw delikatny zapierdol przez cały dzień a później wyborowy wieczór :drunk::naughty:

zabójcze połączenie :kox:

Opublikowano

ta mi właśnie wstawili drzwi:O tylko jest jeden problem :D nie mają klamek :wallbash: :wallbash: hehe w sam raz jak do mnie przyjedziecie :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nic mi się nie chce. Też bym chętnie dotknął przewodów trakcji.. :confused4:

Opublikowano

Nic mi się nie chce. Też bym chętnie dotknął przewodów trakcji.. :confused4:

zapraszam :D

Opublikowano

i co tam u Was dobrego słychać :naughty:

Opublikowano

i co tam u Was dobrego słychać :naughty:

a Król i Królowa się przenieśli a tak to nic ciekawego ;)
Opublikowano

no Królowa to wiem która Wasza a król to kto :mysli:

Opublikowano

no Królowa to wiem która Wasza a król to kto :mysli:

:hi:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 14:22_________________________________________________oj podpadasz podpadasz kolego :kox:
Opublikowano

Samozwańczy władca Fantazji :decayed:

_________________________________________________

Radomiaki - strzelamy się gdzieś pod Warszawą - ankieta z terminami wisi, frajda gwarantowana :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.