Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samozwańczy władca Fantazji :decayed:

_________________________________________________

Radomiaki - strzelamy się gdzieś pod Warszawą - ankieta z terminami wisi, frajda gwarantowana :naughty::kox:

a gdzie??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podam kilka proponowanych miejscówek po zakończeniu ankiety z terminem :good:

Opublikowano

Podam kilka proponowanych miejscówek po zakończeniu ankiety z terminem :good:

jak chrzanów to się piszę ;P

Opublikowano

bo mnie bardzo przyjemnie :> :> :gwizdanie:

Mnie się odechciewa dzisiejszego dnia. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. :disgust:

Dobrze jest, że ktoś ma dobrze. No i bardzo dobrze. :wink4:

Opublikowano

dobrze jak nie za dobrze;) o 15 wylazłem z pracy 15.31 byłem w domu:) opierdoliłem coś i zabieram się za inżynierkę :D jak wkleje tu kod projektu to akurat będzie 600 strona:D

Opublikowano

Ja też idę opierdolić jakiegoś obiadzine i idę na rower. Może kogoś poznam...

rower.jpg

Opublikowano

uważaj na burzę :D

Opublikowano

moze kiedys razem pojezdzimy :naughty:

Opublikowano

Sądziłam, że dzisiaj się pojawię i już będzie pińcet stron a tu nic się nie zmienia. :thumbdown:

Do roboty się weźcie, a nie udajecie, że pracujecie, albo, że niby przeprowadzki są ważniejsze :decayed::evil:

Opublikowano

uważaj na burzę :D

Dziś tylko 14 km. Straszyło deszczem i wolałem nie jeździć daleko. :wink4:

Opublikowano

uważaj na burzę :D

Dziś tylko 14 km. Straszyło deszczem i wolałem nie jeździć daleko. :wink4:

:slina:

ja nareszcie wrócę wcześniej do domu bo juz w środę i sobie polatam rowerkiem trochę :decayed: wreszcie :kox:

Opublikowano

Sądziłam, że dzisiaj się pojawię i już będzie pińcet stron a tu nic się nie zmienia. :thumbdown:

Do roboty się weźcie, a nie udajecie, że pracujecie, albo, że niby przeprowadzki są ważniejsze :decayed::evil:

ja udaje że piszę pracę inż ;P
Opublikowano
  • Autor

witam wieczorkiem :decayed:

zakończyłem właśnie 3 dzień wesela,

teraz kompu kompu jak mawia mój synek,

piweczko w rękę i siadam z wami :naughty:

może wreszcie zrobimy tę 500tkę :wink4:

Opublikowano

witam wieczorkiem :decayed:

zakończyłem właśnie 3 dzień wesela,

teraz kompu kompu jak mawia mój synek,

piweczko w rękę i siadam z wami :naughty:

może wreszcie zrobimy tę 500tkę :wink4:

przydało by sie w końcu :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 20:43_________________________________________________ni ma nikogo.. :confused4:

spdam zrobie format c i sie pojawie :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj to i ja z wami walnę piwko, bo cały dzień mam spięte mięśnie. :disgust:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 21:10_________________________________________________A czemu tu nikogo nie ma?? :>

Opublikowano

wszyscy zajęci ;P

Opublikowano
  • Autor

już jestem

Opublikowano

Ale to szybko, bo ja już kończę browar. :>

Opublikowano

a ten net na tym BC to mi działa że mozna wyjść z siebie, jak na modemie, albo gorzej, 5 minut chyba mi stronę odświeża

No to Ty się ciesz, że nas tak mało, bo inaczej być się nie wyrabiała z umieszczaniem postów. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gardło mnie boli :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.