Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"nie maniak"- nic mi o tym nie wiadomo :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OZIX KONIC TEMATU !!!!!!!

wracam do pracy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

przeciez, jak to ktoś naormalny zacznie czytac, to zejdzie z wrażenia :polew: :polew: :polew:

oj cicho :D przecież nikt obcy tu nie wchodzi :gwizdanie: :gwizdanie: a ja jakoś mam dziś fantazję ;P ale nie podziele się nią z wami ;d

czesc sexomaniacy :tongue4:

:siema::silacz:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:30_________________________________________________506 moja !:D[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:30_________________________________________________Brynia ciągle jestem pod Tobą :gwizdanie: :gwizdanie: to znak
Opublikowano

:siema:

widze ze sie ładnie z rana bawicie :kox:

temat tez odpowiedni :polew:

Opublikowano

wuju coś Ty sie dzisiaj zerwał bladym świtem 9;30 dopiero :gwizdanie:

pragnienie mnie obudziło :evil:

Opublikowano

wuju coś Ty sie dzisiaj zerwał bladym świtem 9;30 dopiero :gwizdanie:

pragnienie mnie obudziło :evil:

no to opowiadaj o tym pragnieniu :D?? kobiety czy chłopa się zachciało :DD??

na razie to sie Ozix bawi,......moim kosztem :polew:

wuju coś Ty sie dzisiaj zerwał bladym świtem 9;30 dopiero :gwizdanie:

ja co najwyżej mogę żyć Twoim kosztem sponsorko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

wuju coś Ty sie dzisiaj zerwał bladym świtem 9;30 dopiero :gwizdanie:

pragnienie mnie obudziło :evil:

Pamietaj wuju, tu my jestesmy Sprite a Ty jestes pragnienie :polew:

siemasz odzim :hi:

Opublikowano

wuju coś Ty sie dzisiaj zerwał bladym świtem 9;30 dopiero :gwizdanie:

pragnienie mnie obudziło :evil:

no to opowiadaj o tym pragnieniu :D?? kobiety czy chłopa się zachciało :DD??

wody :polew:

kobiety to zawsze nawet mówić nie musze :kox:

chłopa jeszcze nigdy :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:40_________________________________________________

Pamietaj wuju, tu my jestesmy Sprite a Ty jestes pragnienie :polew:

będę pamiętał :polew:

Opublikowano

No ładnie z rana pociskacie. :D

Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009. :naughty:

Opublikowano

No ładnie z rana pociskacie. :D

Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009. :naughty:

chyba że pojadę na wakacje :D Tomaszu jak tam wczorajszy wypad z A ?:P
Opublikowano

No ładnie z rana pociskacie. :D

Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009. :naughty:

podejrzewam ze 700 będzie.. tylko niech król i królowa sie przeprowadzi :gwizdanie:

ze 2-3 razy sen nocy letniej :polew: i będzie :kox:

o ktorej dziś mini spot w radomiu?

będę wracał do kozienic po poludni :kox:

Opublikowano

No ładnie z rana pociskacie. :D

Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009. :naughty:

Marne szanse....

Opublikowano

No ładnie z rana pociskacie. :D

Widzę, że ma się ku 6 0 0 do końca 06.2009. :naughty:

Marne szanse....

jak sie bedziecie wieczorami opierdzielać, to marne

to ja w polarze na balkonie siedzię a Wy sie opitalacie :evil:

..."to ja tu w polu, wilki jakies" :polew:

Opublikowano

Tomaszu jak tam wczorajszy wypad z A ?:P

Widzieliśmy się raptem jedną godzinę i byliśmy w bardzo romantycznym miejscu - na zakupach. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu jak tam wczorajszy wypad z A ?:P

Widzieliśmy się raptem jedną godzinę i byliśmy w bardzo romantycznym miejscu - na zakupach. :decayed:

oZio dobrze o tym wie...On wie o was wszystko.... :polew:

Opublikowano

Tomaszu jak tam wczorajszy wypad z A ?:P

Widzieliśmy się raptem jedną godzinę i byliśmy w bardzo romantycznym miejscu - na zakupach. :decayed:

oZio dobrze o tym wie...On wie o was wszystko.... :polew:

ostatnio się załamałem jak łatwo namierzyć kogoś z wykorzystaniem google :D

Opublikowano

i 507 znów jego...kanalia jedna :disgust:

Opublikowano

oZio dobrze o tym wie...On wie o was wszystko.... :polew:

On śledzi nas kamerami w markecie. :D

Opublikowano

oZio dobrze o tym wie...On wie o was wszystko.... :polew:

On śledzi nas kamerami w markecie. :D

ja myslę ze On jakies czipy wszczepia... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:19_________________________________________________Ohoho, dopadł mnie mały głód....

Opublikowano

507 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:21_________________________________________________

oZio dobrze o tym wie...On wie o was wszystko.... :polew:

On śledzi nas kamerami w markecie. :D

ja myslę ze On jakies czipy wszczepia... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:19_________________________________________________Ohoho, dopadł mnie mały głód....

nom [; namierzam was :D Michał zostaw go!!

Opublikowano

heheh..juz po nim.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.