Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też od razu pomyślałem, że to może być Ozia sprawka, ale z drugiej strony mcm byś tym tak chyba nie chwalił. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

n

:siema:

gardło mnie boli ;(

nie wiem jak wy ale ja o czymś pomyślałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no...nastepny :polew:

Opublikowano
  • Autor

łykam różne badziewie i nic nie przechodzi, do tego jeszcze przygłuchłem bo wczoraj ubijałem ziemię ubijarką w dieslu i j**ana jest taka głośna że mi jeszcze dziś w uszach dzwoni[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:57_________________________________________________

Też od razu pomyślałem, że to może być Ozia sprawka, ale z drugiej strony mcm byś tym tak chyba nie chwalił. :D

jeśli o to chodzi to ani z oZiEm ani z Pinkim się nie widziałem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pinki jest wszedzie... :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:59_________________________________________________509 moje... :naughty:

Opublikowano

łykam różne badziewie i nic nie przechodzi, do tego jeszcze przygłuchłem bo wczoraj ubijałem ziemię ubijarką w dieslu i j**ana jest taka głośna że mi jeszcze dziś w uszach dzwoni[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:57_________________________________________________

Też od razu pomyślałem, że to może być Ozia sprawka, ale z drugiej strony mcm byś tym tak chyba nie chwalił. :D

jeśli o to chodzi to ani z oZiEm ani z Pinkim się nie widziałem :polew: :polew: :polew:

nie ma to jak dobry kamuflaż :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: o ja pitolę !! płaczę w pracy!!!

MCM jest jeden lek na wszystkie utrapienia :gwizdanie: :gwizdanie: jak w piosence :D

Dobry sex

Ludzie są ospali albo zatroskani

Ludzie są przejęci, zaaferowani

Tracą czas i mówią (mi), że nie mają sił

Ludzie są nieśmiali i zestresowani.

Mmmm Jest taki jeden lek na wszystkie utrapienia

Takie lekarstwo, co od razu wszystko zmienia:

Dobry seks, niebanalny - ale zawsze z głową, jeden lek:

Dobry seks, naturalny - złączy was ze sobą

Mówię wam: Seks - dobry lek... Yeah! Wow, yea!

Ludzie chcą, by wszystko przychodziło łatwo

Mówię wam: jest łatwo, kiedy zgaśnie światło

Mmmm Jest taki jeden lek na wszystkie utrapienia

Takie lekarstwo, co od razu wszystko zmienia:

Dobry seks, niebanalny - ale zawsze z głową, jeden lek

Dobry seks, naturalny - złączy was ze sobą, jeden lek x 2

Tak już jest - znajdujemy siebie, chociaż wkoło noc

Jeden gest - co za podniecenie! Czuję w sobie tę moc!

Czuję tę moc... Czuję w sobie moc...

Dobry seks, niebanalny - ale zawsze z głową, jeden lek:

Dobry seks, naturalny - złączy was ze sobą, jeden lek!

Dobry seks, niebanalny - ale zawsze z głową, jeden lek:

Dobry seks, naturalny - złączy was ze sobą, dobry seks![br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:00_________________________________________________

Pinki jest wszedzie... :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:59_________________________________________________509 moje... :naughty:

wszedłeś mi w wypowiedź !! ściągaj porty!!
Opublikowano

wszedzie... :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:59_________________________________________________509 moje... :naughty:

wszedłeś mi w wypowiedź !! ściągaj porty!!

jestem przygotowany...już sciagniete :polew:

Opublikowano

wszedzie... :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:59_________________________________________________509 moje... :naughty:

wszedłeś mi w wypowiedź !! ściągaj porty!!

jestem przygotowany...już sciagniete :polew:

:banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: yes!yes!! yes!! yes!!
Opublikowano

ciekawe czy oziu z pinkim wydolą tyle maja teraz sex roboty naobiecywali i teraz trza wykonać :>

Opublikowano

oZio wymiatasz- najaktywniejsi dziś:

oZiX 27

Michał 26

Brynia 15

Cuber 13

Wihajster 12

Aydaho 11

tomaszu 9

slaweq 8

jarko 8

chudineze

Opublikowano
  • Autor

oziu jebnie na zawał przy tej robocie :polew:

a pinki z różowego stanie się czerwony :polew:

Opublikowano

ciekawe czy oziu z pinkim wydolą tyle maja teraz sex roboty naobiecywali i teraz trza wykonać :>

Beda robić po godzinach :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:08_________________________________________________

oziu jebnie na zawał przy tej robocie :polew:

a pinki z różowego stanie się czerwony :polew:

buuuhahahaha :polew:

Opublikowano

oziu jebnie na zawał przy tej robocie :polew:

a pinki z różowego stanie się czerwony :polew:

nie pinki dostanie niebieską pigułkę :P i dawaj dalej :>[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:08_________________________________________________

ciekawe czy oziu z pinkim wydolą tyle maja teraz sex roboty naobiecywali i teraz trza wykonać :>

spoko Twoja głowa jeszcze sobie z Tobą poradzimy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

A tutaj jestem pod Brynią :decayed::naughty:

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

oZiX 29

Michał 28

Brynia 15

Cuber 14

Wihajster 12

Aydaho 11

tomaszu 9

slaweq 9

jarko 8

chudineze 7

Wihajster 174

oZiX 146

ykk 137

Madas 115

Brynia 113

Michał 103

jarko 95

antonio 94

nike21 87

domjenick 73

Opublikowano

A tutaj jestem pod Brynią :decayed::naughty:

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

oZiX 29

Michał 28

Brynia 15

Cuber 14

Wihajster 12

Aydaho 11

tomaszu 9

slaweq 9

jarko 8

chudineze 7

Wihajster 174

oZiX 146

ykk 137

Madas 115

Brynia 113

Michał 103

jarko 95

antonio 94

nike21 87

domjenick 73

chyba nad a ja nad wami wszystkimi :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:12_________________________________________________no chyba że patrzymy od końca to jestem pod wami wszystkimi :D ja was a nikt mnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chciałbyś być pod nami oZiU :>[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________zostało ci jeszcze 7 dni :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a Brynia zawsze chce górować :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:20_________________________________________________widać lubi na jeźdźca :decayed::naughty:

Opublikowano

a Brynia zawsze chce górować :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:20_________________________________________________widać lubi na jeźdźca :decayed::naughty:

i szczyto* na szczytach :P

chciałbyś być pod nami oZiU :>[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________zostało ci jeszcze 7 dni :wink4:

do czego :?: ??
Opublikowano
  • Autor

do różu jeśli chcesz :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:22_________________________________________________510 moja :>

Opublikowano

do różu jeśli chcesz :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 11:22_________________________________________________510 moja :>

a to jest coś o czym nie wiem :PP?? głosowali o mnei czy jak??

Opublikowano

widze ze po 500 stronie wszystko wraca do normy i napitalacie posty jak wcześniej :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.