Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz co chcesz...to wziałem rower :polew:

Spadam dziubasy..

nie spieszcie się z ta 6-tą setka :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 12:19_________________________________________________ooo, moja 513 :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bierz co chcesz...to wziałem rower :polew:

Spadam dziubasy..

nie spieszcie się z ta 6-tą setka :polew:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 12:19_________________________________________________ooo, moja 513 :naughty:

no ja też lecę do szkoły na zajęcia baju :)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 12:21_________________________________________________no ja już na zajęciach :D
Opublikowano

a ja mam dzisiaj zapierdol w pracy, ze nawet na forum nie mam czasu zajrzeć

a musze wyjść o czasie

e nic ciekawego nie stracisz siedzę sam;) nudze się na wykładzie dobrze że mam kompika to mogę popracować i posiedzieć na forum :gwizdanie: :gwizdanie: DASZ RADĘ !! a jak nie to myk do Króla i w płacz ;) On Cię zawsze pocieszy[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 13:47_________________________________________________ale stron nabiliśmy od rana huhu [;
Opublikowano

siemka RFS :hi:

Opublikowano

siemka RFS :hi:

no w końcu jakiś spamer :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 14:03_________________________________________________hmm słabo przez pogodę taka lyppa jak jechałem z prac na uczelnie cegła wypadła ze starej kamienicy i niedaleko upadła ;D
Opublikowano

dobrze że Cię nie jebła szkoda auta byłoby :kwasny:

Opublikowano

dobrze że Cię nie jebła szkoda auta byłoby :kwasny:

a mnie to nie jak by mnie zabiła??

OK RFS jadę do domu jak wejdę to chcę mieć co czytać!![br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 14:12_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

co tak walisz w ta sciane?

Opublikowano
  • Autor

co focha strzelasz :?:

Opublikowano

siemka RFS :hi:

Siemasz Madas fakas. :naughty:

Opublikowano

idę pojeździć STI :kox: :kox:

Opublikowano

coś nie ma weny dzisiaj..... i u Was i u nas średnio idzie poezja :gwizdanie:

Opublikowano

coś nie ma weny dzisiaj..... i u Was i u nas średnio idzie poezja :gwizdanie:

u nas wena była z rana :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 19:13_________________________________________________ha..514 moja

witaj Bryniu :kwiatek:

Opublikowano

Ja też się steskniłem :decayed:

Dobrze że niedługo piatek....na spota wpadniesz oczywiscie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kurfa ale sobie słodzicie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________żebyście się na spocie całować nie zaczęli :naughty:

Opublikowano

Hello Brynieczka :hi:

Właśnie wróciłam. Przynajmniej było co poczytać, nawet jeśli były to same głupoty :):polew: :polew:

Opublikowano

Hello Brynieczka :hi:

Właśnie wróciłam. Przynajmniej było co poczytać, nawet jeśli były to same głupoty :):polew: :polew:

jakie głupoty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: powazne tematy same :polew: :polew: :polew: :polew:

Są tak poważne, że aż się popłakałam, ale ze śmiechu :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

Powazne czy nie , wazne że miałas co czytać :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:39_________________________________________________

kurfa ale sobie słodzicie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________żebyście się na spocie całować nie zaczęli :naughty:

My jak my, ale zeby oZio z czymś nie wyskoczył :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Powazne czy nie , wazne że miałas co czytać :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:39_________________________________________________

kurfa ale sobie słodzicie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________żebyście się na spocie całować nie zaczęli :naughty:

My jak my, ale zeby oZio z czymś nie wyskoczył :tongue4:

oZiO może wreszcie wyskoczy z PINKIM :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.