Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TIRem jeździłeś :mysli::naughty:

Taka krótka przygoda - jeździłem pół roku. Najpierw silosem, a później plandeką. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

TIRem jeździłeś :mysli::naughty:

Taka krótka przygoda - jeździłem pół roku. Najpierw silosem, a później plandeką. :wink4:

to mamy dużo do stracenia w razie wpadki punktowej (ABCE) :wink4:
Opublikowano

Ja mam tylko B i CE. Motóra se nie robiłem, bo się boję. :decayed:

Opublikowano

witajcie :hi:

Witajcie mokomie i dobranoc Gołąbeczki. :)
Opublikowano

Cze Kólowo :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :giveheart::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Opublikowano

Cześć Królu :> :> :> :> :> :>

zrąbana robota jestem niestety.............. ;( ;( ;( ;(

ale przywitanie miłe dostałaś nie zaprzeczysz :good:
Opublikowano

Cześć Królu :> :> :> :> :> :>

zrąbana robota jestem niestety.............. ;( ;( ;( ;(

ale przywitanie miłe dostałaś nie zaprzeczysz :good:

Pewnie :> :> :>

Od razu mi sie nastrój poprawił :>

:slina: bezcenne...[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 10:50_________________________________________________MUŁY!!
Opublikowano

co pan zrobisz... :gwizdanie:

Opublikowano

co pan zrobisz... :gwizdanie:

Pan sie uczy a jutro będzie rezał samochód :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

siemka Radomiaki i Radomianki :cool1:

Opublikowano

siemka Radomiaki i Radomianki :cool1:

Radomiak Radomiak :D[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 17:43_________________________________________________MAdas ratuj bo przez nicch usypiam!!
Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:00_________________________________________________

co pan zrobisz... :gwizdanie:

Pan sie uczy a jutro będzie rezał samochód :gwizdanie: :gwizdanie:

po co rezać grata :polew:
Opublikowano

Bry :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:00_________________________________________________

co pan zrobisz... :gwizdanie:

Pan sie uczy a jutro będzie rezał samochód :gwizdanie: :gwizdanie:

po co rezać grata :polew:

bo będę go tjuningował ;) wichoę zrobie szyciej pójdzie :kox:
Opublikowano
  • Autor

Bry :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:00_________________________________________________

co pan zrobisz... :gwizdanie:

Pan sie uczy a jutro będzie rezał samochód :gwizdanie: :gwizdanie:

po co rezać grata :polew:

bo będę go tjuningował ;) wichoę zrobie szyciej pójdzie :kox:

:polew:
Opublikowano

sztary dziś przyszły światła diodowe ala nowe audi podświetlany tylni znaczek duże pluszowe kostki świecąca gałka zmiany biegów spojler tył ala szybcy i wściekli i świecące wentylki :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

sztary dziś przyszły światła diodowe ala nowe audi podświetlany tylni znaczek duże pluszowe kostki świecąca gałka zmiany biegów spojler tył ala szybcy i wściekli i świecące wentylki :kox: :kox:

to będzie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________jak przyjedziesz na spot to stań pod OBI nie obok fregaty bo nasze będą marnie przy nim wyglądały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sztary dziś przyszły światła diodowe ala nowe audi podświetlany tylni znaczek duże pluszowe kostki świecąca gałka zmiany biegów spojler tył ala szybcy i wściekli i świecące wentylki :kox: :kox:

to będzie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________jak przyjedziesz na spot to stań pod OBI nie obok fregaty bo nasze będą marnie przy nim wyglądały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spacjalnie stane przy was co by lipy nei bylo i zeby bmw bylo żal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.