Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wkurzacie mnie jak się licytujecie kto o której chodzi spać i o której wstaje. Sen to przecież nic wstydliwego. Ja zaraz uciekam spać... :>

Opublikowano

dobry wieczór :good:

chyba nie za dobry... mówili w wiadomościach że piorun zabił jednego, drugi ranny a trzeciego odrzuciło, gdzieś okolice Radomia
Opublikowano

dobry wieczór :good:

Wieczór wieczór. Jak w robocie? :wink4:

jak to w pracy, poczatki nie sa latwe, i szczerze niewiem jak dlugo tam zabaluje :kwasny:, zobaczymy

Opublikowano

chyba nie za dobry... mówili w wiadomościach że piorun zabił jednego, drugi ranny a trzeciego odrzuciło, gdzieś okolice Radomia

Ten to jak zwykle przyniesie jakieś wieści ze świata. :doh1:

Opublikowano

dobry wieczór :good:

Wieczór wieczór. Jak w robocie? :wink4:

jak to w pracy, poczatki nie sa latwe, i szczerze niewiem jak dlugo tam zabaluje :kwasny:, zobaczymy

ja w tej pracy od miesiąca ;P a większość czasu tam siedzę tu ;P więc lypy nie ma ;)

chyba nie za dobry... mówili w wiadomościach że piorun zabił jednego, drugi ranny a trzeciego odrzuciło, gdzieś okolice Radomia

Ten to jak zwykle przyniesie jakieś wieści ze świata. :doh1:

dobrze dobrze przynajmniej gazet nie musimy czytać
Opublikowano
  • Autor

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

Opublikowano

_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P

niestety nie na dlugo, rano do pracy :kwasny:

nie narzekaj, ja codziennie wstaję o 6 rano :>

ale ja lubie dobrze sie wyspac,.

A tak nawiasem kto bedzie w piatek pod billa, ?? postaram sie przyjechac??

Opublikowano

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

drogo mają :gwizdanie:
Opublikowano

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz???

Opublikowano
  • Autor

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

drogo mają :gwizdanie:

tja ...
Opublikowano

A tak nawiasem kto bedzie w piatek pod billa, ?? postaram sie przyjechac??

Kurcze, ja jeszcze nie wiem. :kwasny: Może przyjedź w następny piątek. :decayed:

Opublikowano

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

drogo mają :gwizdanie:

mam tez maly rabacik :hi: moge sie zapytac co i za ile??

Opublikowano
  • Autor

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz???

szybkę przód do mojej niedługo będę musiał zmienić :)
Opublikowano

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz???

szybkę przód do mojej niedługo będę musiał zmienić :)

oddam CI moją ;)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:09_________________________________________________zacznę projekt zero szyb i zero dachu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja byłem pytałem, chodzi mi głównie o opinię jak robią :?:

Opublikowano

witajcie

witoj,

co mi powiesz o autoszybach na polnej 60 :?:

znam osobiscie wlasciciela??? cos potrzebujesz???

szybkę przód do mojej niedługo będę musiał zmienić :)

jak bede w poblizu zapytam o cene, badz zadzwonie a potem porownamy oferty???

Opublikowano

mcm00 robilo tam pare szyb moich kumpli ceny normalne a jakos uslugi nie ma co narzekac nigdy zadna nie przeciekala po nich

Opublikowano

ja byłem pytałem, chodzi mi głównie o opinię jak robią :?:

do mnie zawsze przyjezdzali do domu, bylem zadowolony, szybko i czysto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.