Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!

króla nie bedzie wiec pewnie nie :tongue4:

Opublikowano

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!

króla nie bedzie wiec pewnie nie :tongue4:

jaki pewny swoich wypowiedzi obyś się nie zdziwił :gwizdanie: nie znasz ani dnia ani godziny kiedy ON Cie dopadnie :!:
Opublikowano

ZWYROLE :polew:

Opublikowano

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!

króla nie bedzie wiec pewnie nie :tongue4:

jaki pewny swoich wypowiedzi obyś się nie zdziwił :gwizdanie: nie znasz ani dnia ani godziny kiedy ON Cie dopadnie :!:

nigdy nie ma 100% pewnosci :tongue4:

ON tzn?

pinki ożył? :shocked:

:polew:

Opublikowano

pobawimy się w ... <- tu wstawić słowo której jest drażliwe dla poznaniaków :polew: :polew: :polew:

Nie wiem jakie słowo jest drażliwe dla Poznaniaków, ale NIE - NIE BĘDZIEMY SIĘ W TO BAWIĆ!

króla nie bedzie wiec pewnie nie :tongue4:

jaki pewny swoich wypowiedzi obyś się nie zdziwił :gwizdanie: nie znasz ani dnia ani godziny kiedy ON Cie dopadnie :!:

nigdy nie ma 100% pewnosci :tongue4:

ON tzn?

pinki ożył? :shocked:

:polew:

ON czyli ON :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

to Cie zaszczyt w dupsko kopnął ;)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 15:32_________________________________________________569 moja:D
Opublikowano
  • Autor

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

to Cie zaszczyt w dupsko kopnął ;)

a gościć Królową to nie zaszczyt :naughty:
Opublikowano

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

to Cie zaszczyt w dupsko kopnął ;)

a gościć Królową to nie zaszczyt :naughty:

no jasne ale mam nadzieję że ją dobrze przyjąłeś z pełną klasa i wszystkimi honorami !!
Opublikowano
  • Autor

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

to Cie zaszczyt w dupsko kopnął ;)

a gościć Królową to nie zaszczyt :naughty:

no jasne ale mam nadzieję że ją dobrze przyjąłeś z pełną klasa i wszystkimi honorami !!

nie zdążyłem wpadła i wypadła jak wiatr :naughty:

nie jechała sama i się spieszyła :cool1:

Opublikowano

a u mnie była Brynia sialalalala :banan: :banan: :banan:

to Cie zaszczyt w dupsko kopnął ;)

a gościć Królową to nie zaszczyt :naughty:

no jasne ale mam nadzieję że ją dobrze przyjąłeś z pełną klasa i wszystkimi honorami !!

nie zdążyłem wpadła i wypadła jak wiatr :naughty:

nie jechała sama i się spieszyła :cool1:

no czyli norma szybko wpada szybko wypada:PPP
Opublikowano
  • Autor

krótka, zwięzła i treściwa burza właśnie u mnie przeszła, taka pogoda do jazdy mi się podoba :naughty:

Opublikowano

krótka, zwięzła i treściwa burza właśnie u mnie przeszła, taka pogoda do jazdy mi się podoba :naughty:

u mnie jeszcze słońce zapitala :gwizdanie: :gwizdanie: a paczka z gratami w drodze :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

z tej szybkości nie zdążyłem zapytać ile za diagnostykę ci wiszę :wink4: :>

Opublikowano

ZWYROLE :polew:

No i po co tak wrzucać wszystkich do jednego wora..? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tej szybkości nie zdążyłem zapytać ile za diagnostykę ci wiszę :wink4: :>

tyle samo co ja Tobie za pomoc przy naszeniu kanap :> :> :> :> :> :buziak:

noszenie kanap to obowiązek podwładnych :>
Opublikowano

Cześć BRyniu :D:slina:

Opublikowano

Cześć BRyniu :D:slina:

cześć Królu :>

jesteś w sobotę w Wawie?

no myślę że powinienem być ;) jeszcze zależy o której będziesz friwolna :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 20:55_________________________________________________a w piątek mogę być Twoim futrem :gwizdanie: albo krzesłem na imprezie :D[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 20:57_________________________________________________wieszak to też dobra funkcyja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.