Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, byliście na procesji? :naughty:

A tak BTW kiedy jest palmowa niedziela? :mysli:

w którąś niedziele ??
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Witajcie, byliście na procesji? :naughty:

A tak BTW kiedy jest palmowa niedziela? :mysli:

w którąś niedziele ??

oZiU nie spamuj tylko składaj wniosek :>
Opublikowano

przed wielkanocą tomaszu :decayed:

No bo zawsze wiedziałem, ale w tym roku jeszcze nie widziałem palemek i to mnie zdezorientowało. :mysli:

Opublikowano

przed wielkanocą tomaszu :decayed:

No bo zawsze wiedziałem, ale w tym roku jeszcze nie widziałem palemek i to mnie zdezorientowało. :mysli:

bo w tym roku siedziałeś na forum zamiast w kosciele :D

Witajcie, byliście na procesji? :naughty:

A tak BTW kiedy jest palmowa niedziela? :mysli:

w którąś niedziele ??

oZiU nie spamuj tylko składaj wniosek :>

no to powiedz mi co ja mam tam napisać ??:)
Opublikowano

no to powiedz mi co ja mam tam napisać ??:)

Coś od serca. Tylko nie rozpisuj się za bardzo, bo będzie brecht... :gwizdanie: :D

Opublikowano

no to powiedz mi co ja mam tam napisać ??:)

Coś od serca. Tylko nie rozpisuj się za bardzo, bo będzie brecht... :gwizdanie: :D

nie mam koncepcji napiszcie mi coś to przekleje ;)
Opublikowano
  • Autor

no to powiedz mi co ja mam tam napisać ??:)

Coś od serca. Tylko nie rozpisuj się za bardzo, bo będzie brecht... :gwizdanie: :D

nie mam koncepcji napiszcie mi coś to przekleje ;)

użyj swojej weny twórczej Królu :wink4:
Opublikowano

no to powiedz mi co ja mam tam napisać ??:)

Coś od serca. Tylko nie rozpisuj się za bardzo, bo będzie brecht... :gwizdanie: :D

nie mam koncepcji napiszcie mi coś to przekleje ;)

użyj swojej weny twórczej Królu :wink4:

napiszem:

Jam jest Król i tyle [;

Opublikowano

Oziu, no ale najpierw musisz spełnić warunki bycia klubowiczem.. A podanie to takie jak o pracę. :wink4::naughty:

Opublikowano

Oziu, no ale najpierw musisz spełnić warunki bycia klubowiczem.. A podanie to takie jak o pracę. :wink4::naughty:

[; podania o pracę jeszcze nigdy nie psiałem [;
Opublikowano

[; podania o pracę jeszcze nigdy nie psiałem [;

Musisz napisać, że jesteś królem itp. Na pewno każdy Cię zrozumie. :wink4:

Opublikowano

[; podania o pracę jeszcze nigdy nie psiałem [;

Musisz napisać, że jesteś królem itp. Na pewno każdy Cię zrozumie. :wink4:

nikt mnie tak dobrye nei yroyumie jak Tz ł=[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:37_________________________________________________o klawiatura sie zjebła ;P[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:37_________________________________________________dobra to jakie muszę mieć warunki na A4K:D??
Opublikowano
  • Autor

z tego co widzę warunki spełniasz :)

Opublikowano

z tego co widzę warunki spełniasz :)

no wczoraj wysłałem podanie do assistance więc idę się reklamować ;P
Opublikowano

Jeszcze ten dział techniczny. Nie sprawdzałem Ozia statystyk, ale sam mówił, że brakuje mu 10 postów.

Opublikowano

Układ Elektryczny 23

Wnętrze 23

Nadwozie 17

Nawigacja , Car Audio i CB-Radio 16

Warsztat - Zrób to sam 12

Felgi i Opony 10

SUMA: 101

Opublikowano

SUMA: 101

Jeśli tak to pisz podanie - masz jeszcze szanse dogonić największych spamowiczów w wątku ogólnopolskim. :D

Opublikowano

SUMA: 101

Jeśli tak to pisz podanie - masz jeszcze szanse dogonić największych spamowiczów w wątku ogólnopolskim. :D

nei czaje:P[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:03_________________________________________________dobra napisałem jakieś głupoty
Opublikowano

SUMA: 101

Jeśli tak to pisz podanie - masz jeszcze szanse dogonić największych spamowiczów w wątku ogólnopolskim. :D

nei czaje:P

Jak dostaniesz klubowicza to zaczaisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

SUMA: 101

Jeśli tak to pisz podanie - masz jeszcze szanse dogonić największych spamowiczów w wątku ogólnopolskim. :D

nei czaje:P

Jak dostaniesz klubowicza to zaczaisz :tongue4:

witamy Kasiu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.