Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie pamiętam :polew: :polew: :polew:

wyraźnie napisałem "- Oziek i reszta"... :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Załapałem załapałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bra Noc kochani, :hi: dzisiaj jestem na maksa zmęczona :zemdlal:

Opublikowano

OT

Słuchajcie, jak w Wordzie po wstawieniu numeracji ukryć numery na poszczególnych stronach? :mysli: Zawsze zapominam jak to zrobić. :/

Opublikowano

No ale napiszcie mi co z tą numeracją, bo na rano mi potrzebne, a nie mogę się połapać. :kwasny:

Opublikowano

jak coś to dzwoń o 9-tej na kom :>

Nie nie, pomajstruję sam. :wink4:

Opublikowano

kufa;) zostawić was na kolację i filma kawałek i tak szalejecie :D[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 00:32_________________________________________________Tomaszu dopompowałeś już?? do niej jedziesz 15 min a jak Cie przyłapią to wracasz 3;D??[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________http://poszkole.pl/bitwy,Kto_ladnieszy_p_,1241921.html :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________http://poszkole.pl/bitwy,Ktora_ma_lepsza_budowe_ciala_,1185722.html [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 00:36_________________________________________________pa[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 02:19_________________________________________________PATOLOGIA<<<<< lynk

Opublikowano

Faktycznie patologia. :zemdlal:

Oziu, żeby Ciebie nie kusiło robić takie rzeczy. :acute:

Opublikowano

Zara jadę do Lublina na egzamin. Trzymajcie kciuki. :wink4:

Opublikowano

Witaj Aniu ;*** :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :giveheart: :giveheart: :giveheart::beach::rose: :rose: :rose: :rose: życzę Ci miłego dnia i aby dzisiejsza imprezka była jedna z najlepszych na których będziesz;)!! Nieskończoności alkoholu!! Uśmiechu i dobrej zabawy oraz dużego zainteresowania super ekstra facetami I nie zapomnij że Cię KOCHAMY!!!

Opublikowano

dzięki Królu :> :> :> :> :>

zabawa na bank będzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale i tak najlepsi faceci są w Radomiu :> :> :> :>

też Was kocham :> :> :> :> :>

no i gitarra :D [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 10:01_________________________________________________a Pani ma dziś wolne ??:P
Opublikowano

ale i tak najlepsi faceci są w Radomiu :> :> :> :>

też Was kocham :> :> :> :> :>

Ooo, aż rozczuliłem.. :kox:

Opublikowano

tak mam urlopik dzisiaj :kox: :kox: :kox: :kox:

e to bosko ja też ale mnei telefon obudził :P

ale i tak najlepsi faceci są w Radomiu :> :> :> :>

też Was kocham :> :> :> :> :>

Ooo, aż rozczuliłem.. :kox:

ej Ty to se wymyśl coś swojego żeby umilić Królowej przebywanie tu![br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 10:10_________________________________________________ :witch1:
Opublikowano
  • Autor

witojcie :hi: :>

Opublikowano

witojcie :hi: :>

cześć Kłamco!! qufa właśnie dostałęm graty do samochodu znieść to do piwnicy to porażka!![br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 11:57_________________________________________________spitalam oddawać projekty :polew:
Opublikowano
  • Autor

witojcie :hi: :>

cześć Kłamco!!

:angry: :angry: :angry:

Opublikowano

witojcie :hi: :>

cześć Kłamco!!

:angry: :angry: :angry:

klamca klamca!
Opublikowano
  • Autor

no co różowy jesteś

jesteś !!! :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 13:17_________________________________________________stawiasz flachę

Opublikowano

Oziu gratuluję geju :decayed::naughty:

a kiedy było głosowanie bo przegapiłem ... k***a a miałem taki referat napisać :kwasny:

Opublikowano

Siema między postami tam jakaś flaszka mi mignęła :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.