Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

puk puk, dobry wieczor :decayed:

:hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

puk puk, dobry wieczor :decayed:

witaj kolego klubowiczu :hi:

Opublikowano

znaczy nowy region taki i wątek

Opublikowano

puk puk, dobry wieczor :decayed:

witaj kolego klubowiczu :hi:

siemka, niebawem zrobimy temat spoty radomsko-poznańskie :> :> :>

kluby regionakle największych ,,poetów"

no to zakladac :decayed: bedzie kolejny watek do pisania poezji :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

witamy serdecznie na spotach Radomskich :hi:

Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

witamy serdecznie na spotach Radomskich :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: Nie tamten temat jakbyśmy założyli to byśmy warszawę w tydzień przegonili :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:

jak to na jakim? :cool1: wiadomix ze na ogolnopolskim :naughty::wink4:

Opublikowano

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

no mam nadzieję że się pojawi :gwizdanie:

a za nim nie trafisz

debil podobno straszny :kox:

Opublikowano

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

no mam nadzieję że się pojawi :gwizdanie:

a za nim nie trafisz

debil podobno straszny :kox:

tez tak slyszalem :rolleyes:

Opublikowano

Brynia wkręcać hak w zderzak na piątek ?? :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

no mam nadzieję że się pojawi :gwizdanie:

a za nim nie trafisz

debil podobno straszny :kox:

jak debil to dobrze, może się z wariatka dogada :polew:

raczej będzie się czuł jak u siebie :polew: :polew: :D
Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:

jak to na jakim? :cool1: wiadomix ze na ogolnopolskim :naughty::wink4:

taaaa trzeba nowy region wprowadzić wówczas :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

widze w podwieszeniu że jakiegoś gościa macie w piątek :naughty:

no mam nadzieję że się pojawi :gwizdanie:

a za nim nie trafisz

debil podobno straszny :kox:

to dobrze trafi ... :wink4::polew:
Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:

jak to na jakim? :cool1: wiadomix ze na ogolnopolskim :naughty::wink4:

taaaa trzeba nowy region wprowadzić wówczas :evil:

srodkowo-polski :decayed:
Opublikowano

ale na którym regionie :mysli:

jak to na jakim? :cool1: wiadomix ze na ogolnopolskim :naughty::wink4:

taaaa trzeba nowy region wprowadzić wówczas :evil:

srodkowo-polski :decayed:

my środkowo-polscy :P dla was to jakiś pograniczny :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no uwaga debil :decayed::polew:

Opublikowano

Ozix, zakładaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuredu ma lepsze wtyki u Prezia :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Ozix, zakładaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuredu ma lepsze wtyki u Prezia :decayed: :gwizdanie:

ale Ozix jest królem i ma przyjaciela :naughty:

Opublikowano

Ozix, zakładaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuredu ma lepsze wtyki u Prezia :decayed: :gwizdanie:

ja tam mam jedną wtykę :gwizdanie: :gwizdanie: a czy pasuje do prezesa to się okaże :gwizdanie: :gwizdanie:

Brynia :good: zakładam !![br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:44_________________________________________________

Ozix, zakładaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuredu ma lepsze wtyki u Prezia :decayed: :gwizdanie:

ale Ozix jest królem i ma przyjaciela :naughty:

:good: przyjaciel wejdzie wszędzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:44_________________________________________________ok dzieciaki idę wiecie gdzie i do kogo i po co :evil: :evil: :evil: życzcie mi owocnej nocy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

też spadam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.