Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu mnie też to czeka, nie wiem jak sobie poradzę jak przyjedzie zainteresowany i będzie kupował auto ;( ;( ;(

Będziemy Cię wspierać. :wink4:

Masz dla mnie jakieś info??

Ozio, Ty kupiłeś już felgi? Podobno coś fajnego jest do kupienia do B6 i z oponami. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak to po co bryni kluczyki.... jak ją ciśnienie złapie to pojedzie w nocy do gościa co ją kupi pojezdzi sobie i odstawi :decayed:

Opublikowano

Tomaszu mnie też to czeka, nie wiem jak sobie poradzę jak przyjedzie zainteresowany i będzie kupował auto ;( ;( ;(

Będziemy Cię wspierać. :wink4:

Masz dla mnie jakieś info??

Ozio, Ty kupiłeś już felgi? Podobno coś fajnego jest do kupienia do B6 i z oponami. :naughty:

nei ciągle mam od b5... a co jest do kupienia?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:04_________________________________________________

Jak to po co bryni kluczyki.... jak ją ciśnienie złapie to pojedzie w nocy do gościa co ją kupi pojezdzi sobie i odstawi :decayed:

chodziło o kajdanki... :fool: :doh1: :doh1:
Opublikowano

Michał powinien bana dostać bo z nami nie siedzi tylko na technicznych :gwizdanie: :gwizdanie:

na technicznym powiadasz :gwizdanie:

bana jak bana ale ostrzeżenie jutro na spocie dostanie :evil:

Tomaszu jutro :notworthy: dziś miałam straszny zapierdol :rolleyes:

to nie wymówka... to co z tymi kajdankami ?? :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nei ciągle mam od b5... a co jest do kupienia?? :gwizdanie:

Dokładnie nie wiem, ale się dowiem i może zorganizuję jakieś zdjęcia. :wink4:

Opublikowano

nei ciągle mam od b5... a co jest do kupienia?? :gwizdanie:

Dokładnie nie wiem, ale się dowiem i może zorganizuję jakieś zdjęcia. :wink4:

ale Ty mondzioł jesteś :P PRzecie felgi kupiłem już w kwietniu ;D ale przymierzam się do 17/18 :Dno yba że opierdole auto
Opublikowano

Michał powinien bana dostać bo z nami nie siedzi tylko na technicznych :gwizdanie: :gwizdanie:

taa...chyba banana :tongue4:

Opublikowano

Michał powinien bana dostać bo z nami nie siedzi tylko na technicznych :gwizdanie: :gwizdanie:

taa...chyba banana :tongue4:

chyba bananem :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

albo PINKIM

Opublikowano

gallery-57790814-500x500.jpg

czymaj Królowo żeby wieczór był milszy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:13_________________________________________________

albo PINKIM

to Ty chyba chciałbyś go naprawdę poczuć ... ciągle tylko pinki i pinki daj mu pożyć :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:14_________________________________________________gallery-11296419-500x500.jpg a tak Król robił naleśniki w 1 mieszkaniu w wawie ;P[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:14_________________________________________________buahahahha trafiłem na zdjęcie oZiX lekarz :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

PRzecie felgi kupiłem już w kwietniu ;D ale przymierzam się do 17/18 :Dno yba że opierdole auto

Skąd ja k**wa mam wiedzieć czy ty kupiłeś felgi czy nie, skoro na spoty nie przyjeżdżasz. :punish:

Opublikowano

A udar włączyłeś ?

Opublikowano
  • Autor

a skąd ty oZiU masz obrączkę na palcu :?: :mysli:

Opublikowano

PRzecie felgi kupiłem już w kwietniu ;D ale przymierzam się do 17/18 :Dno yba że opierdole auto

Skąd ja kurfa mam wiedzieć czy ty kupiłeś felgi czy nie, skoro na spoty nie przyjeżdżasz. :punish:

bo z 5 razy Ci już mówiłem ??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

a skąd ty masz obrączkę na palcu :?: :mysli:

+ za spostrzegawczość :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________gallery-11295969-500x500.jpg motylek na moim starym aucie :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

a skąd ty oZiU masz obrączkę na palcu :?: :mysli:

Pożyczył od kolegi żeby laski sie do niego nie kleiły :decayed:
Opublikowano

ale mnogo nas

Opublikowano

oooo

gallery-20797627-500x500.jpg

#6

gallery-20797624-500x500.jpg

a to mój piesecek 1 dnia u mnie :kox:

gallery-20797635-500x500.jpg

a to jak zobaczył pinkiego :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:18_________________________________________________gallery-20797623-500x500.jpg

Opublikowano

jutro sie zapowiada jakis fajny spot

Opublikowano

gallery-20797621-500x500.jpg

gallery-20797647-500x500.jpg po 5 miesiącach :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________gallery-20797628-500x500.jpg

Opublikowano

fajniusi ten psina, tylko mu pinki zeby cos nie zrobil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.