Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry :hi:

No lekko się spóźniłeś. Ale za to mam nadzieję, że będziesz bił rekord... :decayed:

jaki rekord? :mysli:

szpania :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:25_________________________________________________Kaśka nie czytaj już leć na koniec!!

Brynia a co to za nowe zdjęcie ?? :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szpania :gwizdanie

no to jak widać nie będzie dzis rekordu :tongue4:

Opublikowano

szpania :gwizdanie

no to jak widać nie będzie dzis rekordu :tongue4:

spoko ja kiedyś spałem od 2 w nocy do 17 :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

spoko ja kiedyś spałem od 2 w nocy do 17 :kox: :kox: :kox:

ja max od 2-14 ale to po ostrym :drunk:

Opublikowano

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

przyjezdni zdają za 4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oZiO wie, wtyki ma :wink4:

Ok. Thx czyli lepiej próbować u siebie .. ale napieracie z tymi postami .. ledwo odnalazłem swojego posta :polew:

Opublikowano

hejka Misiaczki :>

logo_heyah.jpg

Opublikowano
  • Autor

heja :>

zdałem :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

heja :>

zdałem :dance: :dance: :dance:

Woziłeś beczki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heja :>

zdałem :dance: :dance: :dance:

Woziłeś beczki? :decayed:

palety :naughty:

:mysli: jeszcze kurs na koparko-ładowarki i prawko na autobusy i bedzie komplet :>

Opublikowano

pogoda nam się na spota robi

słoneczko wychodzi, można krótka kiecke założyć :rolleyes:

goscie beda to trza sie wystroić :>
Opublikowano
  • Autor

pogoda nam się na spota robi

słoneczko wychodzi, można krótka kiecke założyć :rolleyes:

obowiązkowo mikro kiecke :wink4:
Opublikowano

heja :>

zdałem :dance: :dance: :dance:

to co pijemy :decayed:

Opublikowano

Słuchajcie, właśnie rozmawiałem z Kuredu - mówi, że mu się plany pozmieniały i już teraz przejeżdża przez Radom, czyli na spota nie zajedzie. Prosił, żebym wszystkich przeprosił za dezorganizację, więc przepraszam. :)

Kurdele obiecał odrobić straty na zlocie... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie, właśnie rozmawiałem z Kuredu - mówi, że mu się plany pozmieniały i już teraz przejeżdża przez Radom, czyli na spota nie zajedzie. Prosił, żebym wszystkich przeprosił za dezorganizację, więc przepraszam. :)

Kurdele obiecał odrobić straty na zlocie... :naughty:

lipa straszna[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 10:48_________________________________________________

ale przyjedxcie na 18;30 bo ja zawożę Ł do kolegów na piwo na 18-stą wie i tak pewni bede wcześniej

a Kuredu dostanie pejczykiem na zlocie :naughty:

i obowiązkowo zapozna się z PINKIM dogłębnie :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale przyjedxcie na 18;30

:grzywa:

:yes2:

Opublikowano

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

przyjezdni zdają za 4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oZiO wie, wtyki ma :wink4:

Ok. Thx czyli lepiej próbować u siebie .. ale napieracie z tymi postami .. ledwo odnalazłem swojego posta :polew:

nie no stary nie ma znaczenia gdzie i tak co 3 zdaje:D

pogoda nam się na spota robi

słoneczko wychodzi, można krótka kiecke założyć :rolleyes:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina::blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Ja przyjadę więc dla mnie możesz ;)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________

Słuchajcie, właśnie rozmawiałem z Kuredu - mówi, że mu się plany pozmieniały i już teraz przejeżdża przez Radom, czyli na spota nie zajedzie. Prosił, żebym wszystkich przeprosił za dezorganizację, więc przepraszam. :)

Kurdele obiecał odrobić straty na zlocie... :naughty:

e to nei przyjeżdżam :tongue4:
Opublikowano

ja bede po 19stej

Opublikowano
  • Autor

to ja k**wa wcześniej wstałem nawet się umyłem (a miałem to zrobić jutro) a ten k**wa se jaja robi :kwasny:

nie daruję [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 11:02_________________________________________________ :evil:

Opublikowano

to ja kurfa wcześniej wstałem nawet się umyłem (a miałem to zrobić jutro) a ten kurfa se jaja robi :kwasny:

nie daruję [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 11:02_________________________________________________ :evil:

masa energii psu w d..

:polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 11:14_________________________________________________

Siemka :hi:

Słyszałem że u was łatwiej się zdaje prawo jazdy niż w Wawie. Macie może jakieś wiarygodne info na ten temat, bo moja niedługo będzie zdawała egzamin i zastanawiamy się czy nie uderzyć do was po sąsiedzku :>

przyjezdni zdają za 4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oZiO wie, wtyki ma :wink4:

Ok. Thx czyli lepiej próbować u siebie .. ale napieracie z tymi postami .. ledwo odnalazłem swojego posta :polew:

nie no stary nie ma znaczenia gdzie i tak co 3 zdaje:D

ale przyjezdni maja łatwiej :tongue4:

bo ich puszczają zeby przyciągnąć klientów :cool1:

Opublikowano

Musimy chyba zrobić wjazd do Poznania. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.