Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha[;

Myślę, że by Ci się spodobał. :naughty:

Opublikowano

aha[;

Myślę, że by Ci się spodobał. :naughty:

ee ja tam wolę Twoją miętką pytkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie byłeś u Kaśki na ślubie:D??
Opublikowano

nie byłeś u Kaśki na ślubie:D??

Nie byłem Oziu. :embarrassed: A Ty byłeś?

Spuść powietrze z pinkiego i będziesz miał miętką pytkę. :tongue4:

Opublikowano

:siema:

ale jest porno na dworze :wink4:

Opublikowano

nie byłeś u Kaśki na ślubie:D??

Nie byłem Oziu. :embarrassed: A Ty byłeś?

Spuść powietrze z pinkiego i będziesz miał miętką pytkę. :tongue4:

on w sobie nie ma powietrza :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja dziś umylem furaka:D

Opublikowano

no to fajnie pewnie dużo audicek było :D

Opublikowano

Wuju [/b] stałes w sobotę ok 11;30 pod Lidlem w Pionkach?

:no:

jest taka sama jak moja na wkz wiec pewnie tamta :wink4:

Opublikowano

cze odzim [;

Opublikowano

Bryń, nie widziałem Cię kurde no. :doh1:

Opublikowano

Cytrynkę wczoraj chyba widziałem na Shell przy Limanowskiego :wink4:

Opublikowano

panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 17:39_________________________________________________ps. oprócz sprayem na scianie kotlowni na szkole :>

Opublikowano

Cytrynkę wczoraj chyba widziałem na Shell przy Limanowskiego :wink4:

No to dobrze widziałeś. :wink4:

panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem

Gdybyś był kobietą to pewnie wszyscy by się zwalili, żeby Ci pomóc, a tak to może Ozio się zgłosi... :mysli::decayed:

A tak serio to mogę pomóc jeśli ktoś będzie mi mówił co mam robić.. :wink4:

Opublikowano

Cytrynkę wczoraj chyba widziałem na Shell przy Limanowskiego :wink4:

No to dobrze widziałeś. :wink4:

panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem

Gdybyś był kobietą to pewnie wszyscy by się zwalili, żeby Ci pomóc, a tak to może Ozio się zgłosi... :mysli::decayed:

A tak serio to mogę pomóc jeśli ktoś będzie mi mówił co mam robić.. :wink4:

no ja jestem na tygodniu w wawie ;/ więc nawet jak by oferował w zamian ciało to bym nie dał rady na tygodniu ;( ;(
Opublikowano

no ja jestem na tygodniu w wawie ;/ więc nawet jak by oferował w zamian ciało to bym nie dał rady na tygodniu ;( ;(

Wiesz, ja jestem kierownikiem budowy i zarządzam, że roboty rozpoczynamy w piątek wieczorem i pracujemy do niedzieli... :naughty:

Opublikowano

panowie mam do pomalowania pokój 25m2 kto ma ochotę pomoc koledze bo szczerze jeszcze sam nigdy nie malowałem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 17:39_________________________________________________ps. oprócz sprayem na scianie kotlowni na szkole :>

odzim, pewnie że Ci pomogę. Dawaj jakiś termin i jedziemy z układem :wink4:

Opublikowano

no ja jestem na tygodniu w wawie ;/ więc nawet jak by oferował w zamian ciało to bym nie dał rady na tygodniu ;( ;(

Wiesz, ja jestem kierownikiem budowy i zarządzam, że roboty rozpoczynamy w piątek wieczorem i pracujemy do niedzieli... :naughty:

Ty to możesz być kierownikiem na swojej budowie na mojej rządzi ktoś z wykształceniem i prezencją
Opublikowano

Ty to możesz być kierownikiem na swojej budowie na mojej rządzi ktoś z wykształceniem i prezencją

Oziu, no i znów mylisz rzeczywistość ze swoim światem. Chyba nie mówimy o tej samej budowie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy chcesz to malować odzim ? W sumie malowanie jest dziecinnie proste chyba że masz 2 lewe rece do takiej roboty :wink:

Opublikowano

W sumie malowanie jest dziecinnie proste chyba że masz 2 lewe rece do takiej roboty :wink:

odzim, jak powiesz, że tak to wtedy uzyskasz pomoc. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.