Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: u nas to nawet malowanie musi sie kojarzyc
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: byle by z niego nie kapało :polew: :polew:

kurfa, miałem tu juz nic nie pisac.....

odzim zdzwonimy się na tygodniu :wink4:

Ty to się lepiej o drabinę martw :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

jak będzie dzień spódniczki i szpileczki to osobiście przywiozę i potrzymam nie tylko pędzel mcm-a [;
Opublikowano

:polew: u nas to nawet malowanie musi sie kojarzyc

Tutaj to tylko o jednym :decayed:

Spadam stąd :hi:

Opublikowano
  • Autor

oZiU zostaw mój pędzel w spokoju :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:34_________________________________________________

:polew: u nas to nawet malowanie musi sie kojarzyc

Tutaj to tylko o jednym :decayed:

Spadam stąd :hi:

a ty gdzie :evil:
Opublikowano

oZiU zostaw mój pędzel w spokoju :gwizdanie:

nie!! przywiązałem się do niego i tego będę się trzymał :D

:ot: Brynia jakim autem jechała Kaśka do ślubu:D??

Opublikowano

oZiU zostaw mój pędzel w spokoju :gwizdanie:

nie!! przywiązałem się do niego i tego będę się trzymał :D

:ot: Brynia jakim autem jechała Kaśka do ślubu:D??

eSą Malika :> :> :>

e to lyppa :P[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________mam do położenia płytki w piwnicy ktoś chętny ??:P Skrzynka piwa w zamian:D
Opublikowano
  • Autor

a ja ma do zrobienia półki w piwnicy bo mnie ostatnio graty chciały zabić jak wchodziłem :naughty:

Opublikowano

a ja ma do zrobienia półki w piwnicy bo mnie ostatnio graty chciały zabić jak wchodziłem :naughty:

o to w tym pomogę bo jak by Tobie chociaż jeden włosek spadł z głowy albo wypadł z pędzelka to bym był bardzo smutny ;( ;( :naughty:
Opublikowano

qufa ale zoooooooooooonka złapałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wchodzę na profil kolegi patrze jakaś fajna dziewuszka dała mu komentarz ładna w sensie:D wchodzę na jej profil a tam 13 lat :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: a predyspozycje na co najmniej 20 ma :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Oziu odkrywasz powoli swoje preferencje :>

Opublikowano

To kiedy robimy remont?? :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=hc9_9TijGaM

]

A co do rezania samochodów to jutro będę rezał swojego robola. :naughty: Spaliła mi się żarówka. :D W garażu zerknąłem czy da się to bez problemu wymienić no i okazało się, że nawet nie muszę jechać do serwisu... :decayed:

Opublikowano

Oziu odkrywasz powoli swoje preferencje :>

powoli ?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

powoli ?? :mysli: :mysli:

Ozio już dawno odkrył, ale żebyśmy nie doznali szoku to powoli nam dawkuje takie nowinki. Teraz że niby przypadkowo przeglądał profil 13latki... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

powoli ?? :mysli: :mysli:

Ozio już dawno odkrył, ale żebyśmy nie doznali szoku to powoli nam dawkuje takie nowinki. Teraz że niby przypadkowo przeglądał profil 13latki... :gwizdanie: :decayed:

[; a jak przecież specjalnie oglądam tylko 8 letnich kolędników z kometą :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________przecież wszyscy wiemy że tacy najbardziej kręcą :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

"Fajna doopa, szkoda, że nie jest chłopcem." :polew:

Opublikowano

"Fajna doopa, szkoda, że nie jest chłopcem." :polew:

jak pupa może być chłopcem albo dziewczynką ?? no chyba że Twoja ma jakieś imię np JOla [;[br]
Opublikowano

jak pupa może być chłopcem albo dziewczynką ?? no chyba że Twoja ma jakieś imię np JOla [;

Szukasz koleżanki dla swojej pupy?? :tongue4:

Opublikowano

jak pupa może być chłopcem albo dziewczynką ?? no chyba że Twoja ma jakieś imię np JOla [;

Szukasz koleżanki dla swojej pupy?? :tongue4:

raczej kolegi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________ w LO się z tego lałem:D przypominało mi mojego historyka ;/[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________Adrian dawaj fotki z piątku bo chce nowy avatar :D
Opublikowano

Linka nie trybi. :no:

Opublikowano

Linka nie trybi. :no:

już naprawione jak byś nie zauważył to dodało http:// 2 razy:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.