Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne łamańce językowe :):polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:36_________________________________________________

Kudłaty - gratulacje :> Panie Inżynierze

streszczenie ostatnich 30 stron

sex, ostre gadki Tomaszu vs Ozix, malowanie u Odzima, sprzedaz na cześci mojego Audi, sex

pgorlicki jak chcesz poznac bande szaleńców to wpadaj na spota i nie bierz do końca na powaznie tego co sie tu pisze

Części od mojego Audi

Wuju- bierz te lampy i Q tez

mcm- silnik sie przełozy od Ozia i bedzie git i zmimówki z alusami

Ozio- mój silnik - wreszcie będzie miał wymarzone 1.8T

Michał- moje fele na lato i ciemne szyby koniecznie

Tomaszu- no kufa - nie mam kołpaków ani stalówek, może chociaż trójkąt Ci się przyda

kto chciał roletę???????????

a co sie stalo z Twoim Audi???? sorki nie jestem nabieząco :shocked:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to odnosnie popularnej tematyki :gwizdanie: :gwizdanie:

muminki.jpg

Opublikowano

Części od mojego Audi

Wuju- bierz te lampy i Q tez

mcm- silnik sie przełozy od Ozia i bedzie git i zmimówki z alusami

Ozio- mój silnik - wreszcie będzie miał wymarzone 1.8T

Michał- moje fele na lato i ciemne szyby koniecznie

Tomaszu- no kufa - nie mam kołpaków ani stalówek, może chociaż trójkąt Ci się przyda

kto chciał roletę???????????

a sa jakies zniżki dla klubowiczów? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Części od mojego Audi

Wuju- bierz te lampy i Q tez

mcm- silnik sie przełozy od Ozia i bedzie git i zmimówki z alusami

Ozio- mój silnik - wreszcie będzie miał wymarzone 1.8T

Michał- moje fele na lato i ciemne szyby koniecznie

Tomaszu- no kufa - nie mam kołpaków ani stalówek, może chociaż trójkąt Ci się przyda

kto chciał roletę???????????

a sa jakies zniżki dla klubowiczów? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://fishki.net/comment.php?id=53072

i jeszcze to na poprawe humoru

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:53_________________________________________________

Pyt??: Jaka jest najczęściej spotykana Wada postawy u żonatych facetów?

Odp:: niuńka na boku. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i trochę czarniejszy humor :D

Pogrzeb- wdowa chowa swego męża. Grabarz pyta:

- Ile lat miał mąż? - 98.

- A pani ile ma? - 97.

- To opłaca się pani wracać do domu?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:56_________________________________________________i jeszcze to:

http://www.milanos.pl/film.php?cat=11&id=10540

Opublikowano

Części od mojego Audi

Wuju- bierz te lampy i Q tez

mcm- silnik sie przełozy od Ozia i bedzie git i zmimówki z alusami

Ozio- mój silnik - wreszcie będzie miał wymarzone 1.8T

Michał- moje fele na lato i ciemne szyby koniecznie

Tomaszu- no kufa - nie mam kołpaków ani stalówek, może chociaż trójkąt Ci się przyda

kto chciał roletę???????????

a sa jakies zniżki dla klubowiczów? :decayed:

dla klubowiczów tak dla zwykłych u serów zwyżka +50% :cool1:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________Michał dowiedziałeś się coś?? Może dowiemy się o szyby na osiowej co Michale?? ja bym se szczelil po całości chyba :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 21:15_________________________________________________Kudłaty gratki[; mnie obrona pracy czeka do września a tytułu do grudnia :D
Opublikowano

Michał dowiedziałeś się coś?? Może dowiemy się o szyby na osiowej co Michale?? ja bym se szczelil po całości chyba

Nic się nie dowiedziałem, bo koleś poleciał do UK a pracownicy nie wiedzieli gdzie co jest :wallbash:

Szybki bym sobie też strzelił po całości, ale nie wiem czy warto ten przód robić,za chwil trzeba bedzie zrywac :kwasny: . Mozna zadzwonić do chłopa ile policzy :wink4:

Opublikowano

Michał dowiedziałeś się coś?? Może dowiemy się o szyby na osiowej co Michale?? ja bym se szczelil po całości chyba

Nic się nie dowiedziałem, bo koleś poleciał do UK a pracownicy nie wiedzieli gdzie co jest :wallbash:

Szybki bym sobie też strzelił po całości, ale nie wiem czy warto ten przód robić,za chwil trzeba bedzie zrywac :kwasny: . Mozna zadzwonić do chłopa ile policzy :wink4:

no ja nie mam do niego numeru a 3 samochody mi robił :D kij ja zaryzykuje najwyżej będę zrywał to potem sobie nakleję znowu:D
Opublikowano

mcm00 ma numer do niego :cool1:

Opublikowano

mcm00 ma numer do niego :cool1:

to niech dzwoni i pyta o 4 fury :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

048-331-19-12

dzwońcie, w razie czego ja też się piszę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale Was wizięło na to ściemnianie szybek, ciekawe czemu :gwizdanie:

bedziemy się bzykać na tylnych siedzeniach to nam d*p przez szybę nie będzie widac :wink4::naughty:
Opublikowano

048-331-19-12

dzwońcie, w razie czego ja też się piszę :naughty:

Ciebie policzyłem :D

ale Was wizięło na to ściemnianie szybek, ciekawe czemu :gwizdanie:

bo nie chcesz nam swoich oddać :gwizdanie: :gwizdanie:

ale Was wizięło na to ściemnianie szybek, ciekawe czemu :gwizdanie:

bedziemy się bzykać na tylnych siedzeniach to nam d*p przez szybę nie będzie widac :wink4::naughty:

To Wy sobie lepiej sedany na avant zamieńcie :naughty:

przepraszam my wolimy bez ułatwień :gwizdanie: :gwizdanie: poza tym im ciaśniej tym lepiej i PROSZĘ BEZ SKOJARZEŃ!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

... poza tym im ciaśniej tym lepiej i PROSZĘ BEZ SKOJARZEŃ!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

powiedział oZiO, a życie potoczyło się dalej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mamy najlepszego policjanta drogówki w kraju :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a wy tu o jednym :wink4:

Opublikowano

... poza tym im ciaśniej tym lepiej i PROSZĘ BEZ SKOJARZEŃ!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

powiedział oZiO, a życie potoczyło się dalej :polew: :polew: :polew:

czyżbym został ojcem?? :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________

a wy tu o jednym :wink4:

ja nie wiem im się ciągle kojarzy :mysli: :mysli:
Opublikowano

kudłaty, gratuluję inżyniera. :th: Czy jutro w ciągu dnia mógłbym podjechać na pomiary, czy wolisz któryś wieczór?

pgorlicki, witam na forum i zapraszam na spoty. :th:

reszta, dobry wieczór zboczki. :evil:

Opublikowano

kudłaty, gratuluję inżyniera. :th: Czy jutro w ciągu dnia mógłbym podjechać na pomiary, czy wolisz któryś wieczór?

pgorlicki, witam na forum i zapraszam na spoty. :th:

reszta, dobry wieczór zboczki. :evil:

:bicz2: :bicz2: adzia!!
Opublikowano

:bicz2: :bicz2: adzia!!

O maaasz, ten już zaczyna. :wallbash: Znów wypiłeś cztery piwa?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.