Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bicz2: :bicz2: adzia!!

O maaasz, ten już zaczyna. :wallbash: Znów wypiłeś cztery piwa?? :decayed:

nie dziś z radości nie pije ;) zastanawiam się jaki olej zalać do padaczki
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dziś z radości nie pije ;) zastanawiam się jaki olej zalać do padaczki

Jak to jaki? Lotos mineralny. :D

Opublikowano

pikny![br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:14_________________________________________________

nie dziś z radości nie pije ;) zastanawiam się jaki olej zalać do padaczki

Jak to jaki? Lotos mineralny. :D

zastanawiałem się nad słonecznikowym z piersiego tłoczenia :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

oZiU kto czwarty na szyby?

Zalewaj motula, dawaj zamawiamy to jedną przesyłka przyjdzie bo i ja niebawem wymieniam :wink4:

Opublikowano

Bryń, teraz by mi się przydała taka antenka jaką Ty masz, bo padł mi prąd i łączę się bezprzewodowo - nie powiem co mnie strzela... :disgust:

Opublikowano

dla Bryni :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________

oZiU kto czwarty na szyby?

Zalewaj motula, dawaj zamawiamy to jedną przesyłka przyjdzie bo i ja niebawem wymieniam :wink4:

Ty ja MCM WUJU Adrian :D [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________no za 5tyś będę musiał i tak właśnie o motulu myślałem [; i jeszcze jakieś filtry[; masz jakieś dojście tanie[;??
Opublikowano

ja szyby tez

Opublikowano
  • Autor

Bryń, teraz by mi się przydała taka antenka jaką Ty masz...

a to ty antenki nie masz, czy za krótka :polew: :polew:
Opublikowano

Olej Kujawski jeżli już :gwizdanie:

No i po co to pisałaś? Szkoda chłopa - przecież Ozio dla Ciebie zaleje do silnika tego Kujawszczaka. :D[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________

Bryń, teraz by mi się przydała taka antenka jaką Ty masz...

a to ty antenki nie masz, czy za krótka :polew: :polew:

Za każdym razem jak wchodzę na forum i widzę, że jest Ozio to mi się kurczy. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Za każdym razem jak wchodzę na forum i widzę, że jest Ozio to mi się kurczy. :decayed:

to akurat zdrowy odruch :naughty::wink4:
Opublikowano

Za każdym razem jak wchodzę na forum i widzę, że jest Ozio to mi się kurczy. :decayed:

to akurat zdrowy odruch :naughty::wink4:

spoko się popieści to się zmieści jak mawiają:D nie martwcie się teraz was nie chcę może później[;

Michał to mamy 6:D[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________

Tomaszu, wiem co Cię strzela, rozumiem Cię jak nikt inny

Ozix 3.0 TDI w Q to ja bym nie pogardziła, oj nie :kox:

Odzim a Ty też z tymi szybami :gwizdanie:

Tobie też się coś kurczy :D??

Opublikowano

Grzesiek, ustaliłeś jakiś termin?

Opublikowano

mnie ręce opadaja :polew: :polew: :polew: :polew:

a jak wsadzę paluszka pod pachę to podniosą się ??:)
Opublikowano

Grzesiek, ustaliłeś jakiś termin?

OSZ FAK, przez ten internet to już mi się forum z gg myli. :D

Opublikowano

Odzim[/b] a Ty też z tymi szybami

jak przyciemnie to mozemy sie przejechac :gwizdanie:
Opublikowano

Grzesiek, ustaliłeś jakiś termin?

OSZ FAK, przez ten internet to już mi się forum z gg myli. :D

leczyć się winnoś ;D
Opublikowano

ja tam mam juz przyciemnione

i dlatego juz jechalem w twoim aucie i to z tyłu :>
Opublikowano
  • Autor

ja tam mam juz przyciemnione

i dlatego juz jechalem w twoim aucie i to z tyłu :>

tia z dwoma facetami :naughty:
Opublikowano

Kurde, Wy wszyscy Oziksiejecie. :polew:

Opublikowano

ja tam mam juz przyciemnione

i dlatego juz jechalem w twoim aucie i to z tyłu :>

tia z dwoma facetami :naughty:

a mnie tam nie było :doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________

Kurde, Wy wszyscy Oziksiejecie. :polew:

jak Ty nie chcesz to lepiej spadaj stąd ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.