Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto nie ma ten nie ma;(

Oź, kto jak kto, ale Ty i Twój przyjaciel na pewno macie sposób na obniżenie ciśnienia. :tongue4:

sru!
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobranoc dzieci. Uważajcie na siebie i nie odstraszajcie gości... :>[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________Aa, Kaśka, jakby coś to palnij Brynię i przyjeżdżajcie w piątek. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jutro na spocie niestety nie będę, ;( mam parę rzeczy do załatwienia w związku z zaistniałymi zmianami. :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________

z tym piatkiem to ja moge miec problem :gwizdanie: ;(

ale to będę wiedziała jutro po poludniu

To przełożymy to wtedy na jakiś inny tydzień. Nie ma ciśnienia. :)

obawiam się że jeśli nie ten piątek to następny raz wypada na zlocie :wink4:
Opublikowano

obawiam się że jeśli nie ten piątek to następny raz wypada na zlocie :wink4:

Zara zara, jeszcze.. :wink4:

Opublikowano

NO TO IMPREZA MA BYĆ W TEN PIĄTEK I KONIEC. :decayed:

Dobranoc. :hi:

Opublikowano

NO TO IMPREZA MA BYĆ W TEN PIĄTEK I KONIEC. :decayed:

Dobranoc. :hi:

no a jak Brynia nie może to ja przenocuje chętnie koleżanki:D[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:46_________________________________________________no i mcm-a :D[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:46_________________________________________________też idę spać narazie[;
Opublikowano

NO TO IMPREZA MA BYĆ W TEN PIĄTEK I KONIEC. :decayed:

mnie nie bedzie ;(

Opublikowano

też idę spać narazie[;

Ty to powinieneś każdego wieczora i ranka modlić się o odpuszczenie Ci grzechów.. :bicz3:

Opublikowano

Bry Brynia :hi::kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Bry cała reszta ;)

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

Tomaszu spac nie możesz ?

Podobno kto rano wstaje temu Bozia daje, więc staram się o jakieś datki od Bozi. :wink4:

Opublikowano

kudłaty, prześlij mi PW ze swoim numerem, bo na spocie podałeś mi jeden, a teraz odzywasz się z drugiego i nie wiem który jest właściwy. :wink4:

Opublikowano

Tomaszu ja słyszałam że ,,kto rano wstaje to sie g...o wyśpi :tongue4:

To akurat jest ta druga prawda dla której czasem warto wyłączyć budzik. :decayed:

Opublikowano

:siema:

:shocked: :shocked: :shocked:

o tej godzinie :shocked: :shocked: :shocked:

:naughty:

lece do kielc miłego dnia :cool1:

Opublikowano

[; siemanko!! Tomasuz nie umiem sie modlić :evil: :evil:

Bryniu mam coś dla Ciebie :cool1:

Opublikowano

doczłapałem sie do kielc :)

po co montują lusterka w samochodzie jak prawie nikt w nie nie patrzy :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hello :>[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 13:47_________________________________________________ale się wyspałem :naughty:

Opublikowano

ale się wyspałem :naughty

we mnie sie bawisz :mysli:

:polew:

Opublikowano

;P fajnie ja już po obiadku ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.