Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byle by była "słodka" :rolleyes:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do Anglii to ja zawsze z prawdziwą przyjemnością :)

Opublikowano

Nie bierzemy Cię.... :tongue4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________Kaskę możemy zabrac..... :decayed:

oj będzie zemsta, będzie .....

a dla mnei nagroda??:>
Opublikowano

a dla mnei nagroda??

dla Ciebie główna nagroda...wąsy i broda :decayed:

Opublikowano

a dla mnei nagroda??

dla Ciebie główna nagroda...wąsy i broda :decayed:

nie bo będziesz mnie drapał po ...
Opublikowano

Do Anglii to ja zawsze z prawdziwą przyjemnością :)

może we dwie pojedziemy :kox: :kox: :kox:, bo mnie nie chcą zabrac ;(

Pozbywamy się "drzewa" i śmigamy u mnie to proste. :> :good:

Opublikowano

Do Anglii to ja zawsze z prawdziwą przyjemnością :)

może we dwie pojedziemy :kox: :kox: :kox:, bo mnie nie chcą zabrac ;(

Pozbywamy się "drzewa" i śmigamy u mnie to proste. :> :good:

super :> :> :>

ale tak serio to trzeba się wyrwac na jakiś wyjazd :kox:

https://www.lataj.pl/ws/wynik.php?OyHZrq=189#

Pogadamy z hhackiem i myślę, że nam pomoże znaleźć noclegi.

Opublikowano

Do Anglii to ja zawsze z prawdziwą przyjemnością :)

może we dwie pojedziemy :kox: :kox: :kox:, bo mnie nie chcą zabrac ;(

Pozbywamy się "drzewa" i śmigamy u mnie to proste. :> :good:

super :> :> :>

ale tak serio to trzeba się wyrwac na jakiś wyjazd :kox:

https://www.lataj.pl/ws/wynik.php?OyHZrq=189#

Pogadamy z hhackiem i myślę, że nam pomoże znaleźć noclegi.

jak pogadamy z hhackiem, to może się u niego zatrzymamy :wink4:

Wszystko do ustalenia :)

Opublikowano

Mogę z Wami? :kox:

Opublikowano

Mogę z Wami? :kox:

pomyślimy :mysli: :mysli: :mysli: :>

A co z tego będę/będziemy mieć? :wink4::naughty:

Opublikowano

A co z tego będę/będziemy mieć? :wink4::naughty:

Hmm, wszystkiego nie mogę opowiedzieć. :gwizdanie: Zaryzykujcie. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mogę z Wami? :kox:

pomyślimy :mysli: :mysli: :mysli: :>

A co z tego będę/będziemy mieć? :wink4::naughty:

uciech 100 :naughty:
Opublikowano

Brynio przecie ja cio chco:D[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_poezja_zlotowa-t77248.0.html;msg969300#msg969300 czytać!! kto z kim[;

Opublikowano
  • Autor

tomaszu ma Michała :naughty:

u mnie jest dobrze, że nie oZiO ufff :cool1::wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:18_________________________________________________Brynia z Kaśka

Ukcio z Przemkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:19_________________________________________________oZiX z PINKIM

Opublikowano

masz ADriana grunt że jesteśmy w 1 miejscu:D

tylko który z was bierze którego w wyrku małżeńskim :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:20_________________________________________________no w końcu jeden umie pisać mojego nicka reszta ma wpierpapier:D

Opublikowano
  • Autor

ja śpię na jedynce a chłopaki młode niewyżyte śpią we dwóch :evil:

Opublikowano

ja śpię na jedynce a chłopaki młode niewyżyte śpią we dwóch :evil:

jepiej wiesz[; :D[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:23_________________________________________________Tomaszu sobie załatwił Michała :D kufa na każdym programie muzycznym i informacyjnym gadają o MJ[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:23_________________________________________________buahaha:D dobra wypowiedz

"Jackson był pierwszym murzynem który wszedł na rynek zarezerwowany tylko dla białych"

:polew: :polew: :polew: przecie on był biały :kox:

Opublikowano
  • Autor

i był pierwszym solistą który się rozpadł :cool1:

Opublikowano

i był pierwszym solistą który się rozpadł :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oziu, młody jesteś, to nie pamiętasz czasów, kiedy Michael był :afro::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.