Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :decayed:

niebiescy rulezz :tongue4:

Opublikowano

Bry All

w posrany poniedziałek :evil:

oj co się stało :gwizdanie:

Opublikowano

A ja chciałem się pochwalić, że u mnie FAŁ MAX to jakieś 170, no może 180 km/h, ale przy dobrym wietrze, a i tak jeżdżę max 150, bo szybciej się boję. :decayed:

Opublikowano

to bierz mojego na v-maxa i to szybko, bo zaraz go może nie byc ;( ;( ;(

DZIŚ. :kox: Ale tylko do 150 - mnie to wystarczy. :decayed:

Opublikowano

cześć :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:13_________________________________________________Brynia francuzy są złe (ale tylko samochody :gwizdanie: :gwizdanie:)

Opublikowano

cześć :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:13_________________________________________________Brynia francuzy są złe (ale tylko samochody :gwizdanie: :gwizdanie:)

to ja wiem, ale przynajmniej będzie jakoś jeździł

znalezienie sensownego BMW graniczy z cudem

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

kup nie sensowne i wstaw sensownych silnik :D

Opublikowano

pieknie umyty ten silniczek nie bierz tego farncuskiego ...............dopowiedz sobie :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:26_________________________________________________zreszta jak chcesz to mozna by sprowadzic jakie z bawarii [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________mam dobrą przystan w München

Opublikowano

tylko nie to :gwizdanie:

szwagier miał 206 ale zwykłe 1.4 a idz ty z tym samochodem

mały nie wygodny i sie wali :wallbash:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:08_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9079363 takie sobie kup :naughty:

mój znajomy dłubie sobie w takiej no i musze powiedzieć ze juz jest dobrze a jak zrobi wszystko to będzie :kox:

Opublikowano

2,0 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

2,0 :gwizdanie: :gwizdanie:

lepsze by było 2,5 :naughty:

Opublikowano

2,0 :gwizdanie: :gwizdanie:

lepsze by było 2,5 :naughty:

3,3 :gwizdanie:
Opublikowano

2,0 :gwizdanie: :gwizdanie:

lepsze by było 2,5 :naughty:

3,3 :gwizdanie:

to juz 4,0 V8 :kox:

Opublikowano

2,0 :gwizdanie: :gwizdanie:

lepsze by było 2,5 :naughty:

3,3 :gwizdanie:

to juz 4,0 V8 :kox:

:tongue4:
Opublikowano

Hmm, ja myślę, że 4.2 V8 byłoby dla Bryni najlepsiejsze. Oczywiście w budzie Peugeota 206, bo w większej to to przecież byłby muł... :gwizdanie: :naughty:

Aha, zapomnieliście dodać, że francuzkie auta to szit, ale oprócz marki logo.jpg:yes2:

Opublikowano

Hmm, ja myślę, że 4.2 V8 byłoby dla Bryni najlepsiejsze. Oczywiście w budzie Peugeota 206, bo w większej to to przecież byłby muł... :gwizdanie: :naughty:

Aha, zapomnieliście dodać, że francuzkie auta to szit, ale oprócz marki logo.jpg:yes2:

ee niech Ci będzie :D
Opublikowano

ee niech Ci będzie :D

Królu, dziękuję za poparcie. :notworthy:

Opublikowano

ee niech Ci będzie :D

Królu, dziękuję za poparcie. :notworthy:

to za wczorajszą noc :notworthy:
Opublikowano

to za wczorajszą noc :notworthy:

SPIE**ALAJ - wolę, żeby cytryna była najgorszym samochodem na świecie. :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.