Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam wizytówkę w audiku, podrzucę Ci rano :wink4:

spadam

narka :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a na zlot to czym wpadniesz ?

rowerem chyba :>[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:10_________________________________________________

mam wizytówkę w audiku, podrzucę Ci rano :wink4:

spadam

narka :wink4:

telefon do ciebie mam bede się kontaktował :wink4:
Opublikowano
  • Autor

zapijemy się dziś z rozpaczy

Opublikowano

Brynia, nie padła tylko mu ją zajechałas :decayed:

przyznaj się do winy :tongue4:

Opublikowano
:hi: zgredy co tam?? ja w Radomiu jestem :gwizdanie: :gwizdanie: :D Brynai wyjmij mi radio :D ładnei proszę [;[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________ok ludziska pozostawiam do piątku moją padakę więc jak ją zobaczycie to zbytnio nie trąbić proszę :D
Opublikowano

mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa

Opublikowano

mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa

[; kogo tam znasz :polew: :polew:??
Opublikowano

sprzeglo bedzie gdzies do wziecia za 600 pln tak mi sie wydaje[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________

mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa

[; kogo tam znasz :polew: :polew:??

nikogo sami mi daja :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sprzeglo bedzie gdzies do wziecia za 600 pln tak mi sie wydaje[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________

mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa

[; kogo tam znasz :polew: :polew:??

nikogo sami mi daja :polew: :polew: :polew: :polew:

a dobrze dają przynajmniej czy cienko??

Opublikowano

zależy co chcesz brac i gdzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa

[; kogo tam znasz :polew: :polew:??

jutro bede wiedział co jest grane daj tela na PW bede się kontaktował, a sprzęgło sachs nie luk :mysli:
Opublikowano

zależy co chcesz brac i gdzie :polew:

hmm myślałem że to oni biorą w całości :gwizdanie: :gwizdanie: ale moga też coś dać ;D coś miłego i wilgotnego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________o mcm to zadzwoń tez do mnie zobaczymy ile mi powie kolega w tej focie za to ;D[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________MICHAU CO Z MOTULEM??
Opublikowano
  • Autor

o mcm to zadzwoń tez do mnie zobaczymy ile mi powie kolega w tej focie za to

dawaj tela na PW
Opublikowano

cena wyjsciowa 913 za sachsa za luka 1020 pln i teraz zalezy od znizek ja ojcu wzialem sachsa i jest za***iste 1 palcem u reki mozna je wciskac az miło jezdzic

Opublikowano

Adrian fajne zdjęcia:D

Brynia mogę publikować z Tobą czy zamazywać Twą twarz ??:D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:01_________________________________________________Brynia byłaś dziś swoim autem tak jakoś 18-21 znaczy któraś godzina w tym rejonie na idalinie tam koło kościoła??

Opublikowano
  • Autor

cena wyjsciowa 913 za sachsa za luka 1020 pln i teraz zalezy od znizek ja ojcu wzialem sachsa i jest za***iste 1 palcem u reki mozna je wciskac az miło jezdzic

zobaczymy co się stało bo ciężko powiedzieć niby sprzęgło się wciskało ale biegi nie wchodziły, jak biegi zaczęły wchodzić to auto nie jechało, i coś dzwoni na łączeniu skrzyni z silnikiem :mysli:
Opublikowano

wuju ma *69* rejestracje :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:07_________________________________________________jak mi w astrze walnęła skrzynia to biegi wchodziły ale samochód nie reagował na nie:D dziura w skrzyni na 3 kciuki :polew: :polew: :polew: klasyczny lewoskręt :cool1:

Opublikowano

Witojcie...

Już jestem w domu, a raczej pod chmurką, bo w mieszkaniu jest straszny ukrop. Mam laptopa, mam piwo (drugie w lodówce). Wydawałoby się, że mam idealne warunki do picia on-line, tylko że wygląda na to, że nie ma z kim... :mysli:

mcm, nie wiem co tam w Twojej Niuni się stało, ale dobre szroty są na wlocie do Radomia od strony Zwolenia - ale pewnie to znasz..

Bryń, czy mam jeszcze szanse na ostatnią przymiarkę w Twoim aucie?? :embarrassed: Szkoda mi Twojego auta prawie tak samo jak mojego zajeżdżonego ADRa. ;(

Dobra, idę po drugie piwo...

Opublikowano
  • Autor

Zapiłem smutek i śpię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.