Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bryniu jak Cie to uszczęśliwi chociaż troszkę to oddam Ci swoją ;)

Ja właśnie po ponad miesiącu czasu składam sobie meble i się w końcu rozpakuje :evil: :evil: padam!!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hi

Co słychac u was?

Bryńka w żałobie, a reszta?

Opublikowano

cos ten tomaszu czesto u ciebie bywa :gwizdanie:

Opublikowano

cos ten tomaszu czesto u ciebie bywa :gwizdanie:

no właśnie :gwizdanie: też jestem zazdrosny :decayed:

Opublikowano

Łukasz wyjeżdża a Tomasz przyjeżdża :decayed: Taka kolej rzeczy :P

Opublikowano

odzim , myślę ze pinki to teraz bobruje jakąś :dziura::polew:

Opublikowano

ozixa juz zna teraz znalazl jakas inną :polew:

Opublikowano

Coś się błyska za oknem :naughty: , dobrze bo dzisiaj nie wyrabiałem normalnie

Opublikowano
  • Autor

ale polało trochę :)

Opublikowano

skończy łem składać meble:D kurfa padam!! plecy mnie bolą i jajko też ;(

Opublikowano

oZiu , masaż byś chcial? Jest tu u nas jeden kumaty w tym temacie :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 00:15_________________________________________________

ale polało trochę :)

u mnie właśnie zaczęło lac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

U mnie po południu niezła zlewa poszła

Opublikowano

Michał to nie śmieszne jutro chyba nie pójdę do roboty tylko pojadę do lekarza bo aż chodzić i siedzieć nie mogę ;([br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 00:33_________________________________________________ide spać pa;>

Opublikowano

Łoooooooooj, ukrop jest. Brzuch mi wywaliło od picia wody.

ukrop.jpg

Ale przynajmniej dziś się wycwaniłem - wstałem przed wschodem słońca, żeby całkowicie się nie rozlać w wyrku. :D

A w ogóle to :bry:

:bry:niu, wiem, że łezka się w oku kręci, ale nic się nie martw - kupisz teraz biemdablju do zakatowania (ja mogę pomóc w tym katowaniu :evil: ), a za 2-3 lata kupisz to co Ci się najbardziej podoba, czyli RS4 (buda chyba B5, tak? :mysli:).

A moim priorytetem na najbliższe 4 lata to kupić A4 B5 1.8 TQ z gazem... :kox:

...żartowałem. :D

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

:bry:

Jak swietnie się wstaje wiedzac ze dzis piatek :decayed:

Czy dzisiaj tez bedzie tak upalnie? :sick3:

Brynia, a Ty nadal ubolewasz nad padaką.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

TO już za tydzień ją pocieszymy :wink4::naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 08:02_________________________________________________Ja nie wiem tak płakać nad benzyną :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

TO już za tydzień ją pocieszymy :wink4::naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 08:02_________________________________________________Ja nie wiem tak płakać nad benzyną :gwizdanie: :cool1:

no będziecie mnie ,,pocieszać" na zlocie :> :> :> :> :>

jak by to było TDI to bym nie płakała :naughty:

jak by to było TDI to byśmy wszyscy płakali :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 08:09_________________________________________________pocieszy cię każdy z nas :wink4: to się lepiej poczujesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.