Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas nie ma takich co szybko jeżdżą :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak, wprawdzie wasze A4 są najlepsze, ale moja Cytryna jest jeszcze lepsza. :D

A tak serio to będę jechał 130 na tempomacie i dojadę raptem 20 min później. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No tak, wprawdzie wasze A4 są najlepsze, ale moja Cytryna jest jeszcze lepsza. :D

A tak serio to będę jechał 130 na tempomacie i dojadę raptem 20 min później. :tongue4:

eeeee masz tempomat :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

No tak, wprawdzie wasze A4 są najlepsze, ale moja Cytryna jest jeszcze lepsza. :D

A tak serio to będę jechał 130 na tempomacie i dojadę raptem 20 min później. :tongue4:

My jedziemy Mustangiem :gwizdanie:

Opublikowano

u nas nie ma takich co szybko jeżdżą :naughty:

już nie ma ;( ;( ;( ;( ;(

a byli? chyba nie masz na mysli siebie w tej srebrnej padlinie z Q? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No tak' date=' wprawdzie wasze A4 są najlepsze, ale moja Cytryna jest jeszcze lepsza. :D

A tak serio to będę jechał 130 na tempomacie i dojadę raptem 20 min później. :tongue4:

[/quote']

My jedziemy Mustangiem :gwizdanie:

na zlot a4, mustangiem - lipa :cool1:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 23:36_________________________________________________

u nas nie ma takich co szybko jeżdżą :naughty:

już nie ma ;( ;( ;( ;( ;(

a byli? chyba nie masz na mysli siebie w tej srebrnej padlinie z Q? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

padlina była i poszła do żyda :>
Opublikowano

Cytryny, Skody,mustangi...a w piz*u z takim zlotem A4 :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cytryny, Skody,mustangi...a w piz*u z takim zlotem A4 :polew:

chyba nie pojade, karton wywalimy pod OBI :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

My jedziemy Mustangiem :gwizdanie:

Hmm, to powiem Wam, że macie szanse oddalić się troszkę na autostradzie. Później jak będziecie chcieli to mogę swolnić trochę to będziemy jechać razem... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

padlina była i poszła do żyda :>

heheh, obuła chłopaczynę w to Q :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________Noo, mcm00, zaczniemy o 7 rano, akurat do wieczora zejdzie może kilka A4 zajedzie na 19-stą :polew:

Opublikowano

:bry:

Bry bry...i dobranoc :decayed:

Opublikowano

:bry:

Bry bry...i dobranoc :decayed:

nie spać, zwiedzać :wink4:

Opublikowano

wuju, przejmujesz dyżur. Dobranoc. :decayed:

Opublikowano

wuju, przejmujesz dyżur. Dobranoc. :decayed:

jak zawsze :kwasny:

Opublikowano

wlasnie wszyscy juz spia czy co ?

Opublikowano

no co? młody,pręzny, wypoczęty :decayed:

spadam...czuwaj wuju :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja nie śpię ale zaraz zasnę z nudów :naughty:

Opublikowano

poszedlem zobic cos zjesc sypnelo sie z dwie strony i potem nic [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________ok to ja tez lece spac narka ,ps moze oska w koncu wpadnie na spota gadalem z nim dizsiaj

Opublikowano
  • Autor

BRA NOC :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.