Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez sensu ta droge sobie wybrales [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 20:41_________________________________________________lepsza droga na tomaszow i na strykow jak autostrada chcecie leciec

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bez sensu ta droge sobie wybrales [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 20:41_________________________________________________lepsza droga na tomaszow i na strykow jak autostrada chcecie leciec

Dobrze gada.Ja tak śmigam :kox:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=radom&daddr=pi%C5%82a&geocode=&hl=pl&mra=ls&sll=51.652415,20.37573&sspn=0.704631,1.783905&ie=UTF8&z=8

Opublikowano

a jak nie chcesz autostrada to na grojec sochaczew dalej chyba na płock wloclawek torun , bydgoszcz i piła i powiem ze ta trasa tez jest niezla i kilometrowka podobna 426 a czasowo 0,5h dłuzej, ale nie bulisz za autostrade http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=radom&daddr=pi%C5%82a&geocode=&hl=pl&mra=ls&sll=51.652415,20.37573&sspn=0.704631,1.783905&ie=UTF8&z=8 ps. tylko zazanaczyc w opcjach unikaj tras płatnych

Opublikowano
  • Autor

fakt, navi pokazuje tak samo jak trasa HUGO, tak czy siak, my na Turek musimy zajechać jakąś padlinę Bryńce obejrzeć :decayed:

Opublikowano

k**wa, zarywać ranek żeby jakieś padło oglądac... :kwasny:Brynia to potrafi namieszać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurfa, zarywać ranek żeby jakieś padło oglądac... :kwasny:Brynia to potrafi namieszać :tongue4:

podjedziemy, albo nie lepiej powiemy że byliśmy i to straszne padło nie było co oglądać i bedziemy jechać dalej :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:17_________________________________________________trza by dziś zaplanować co i jak kto jedzie z kim i o której wylatujemy bo jutro wcześnie spać trasa długa
Opublikowano

6 godzin to nie tak duzo to tylko 4sta pare kilosow mcm :kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________a co Brynia znalazła w tym TURKU

Opublikowano
  • Autor

6 godzin to nie tak duzo to tylko 4sta pare kilosow mcm :kox:

nie bedziemy jechać na złamanie karku, a skoro jedziemy z Michałem to obydwaj mamy do kogo wracać :):cool1:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:25_________________________________________________

6 godzin to nie tak duzo to tylko 4sta pare kilosow mcm :kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________a co Brynia znalazła w tym TURKU

padło[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:25_________________________________________________a tak serio to jakiegoś kompakta :>
Opublikowano

6 godzin to lajt chyba ze padlem bedziecie jechac :polew:

Opublikowano

compacta powiadasz kiedys bardzo chciałem miec bmw compact

Opublikowano
  • Autor

6 godzin to lajt chyba ze padlem bedziecie jechac :polew:

to prawie 500, a po naszych polskich drogach bez pośpiechu to czuję że 0 7 godz się oprze
Opublikowano

ale sie wyleczylem tak po dziesieciu sztukach jakie obejrzalem w niemczech :tongue4: całe szczescie [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:30_________________________________________________to nie jedz na grojec tylko na tomaszów i potem na turek

Opublikowano
  • Autor

ale sie wyleczylem tak po dziesieciu sztukach jakie obejrzalem w niemczech :tongue4: całe szczescie [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:30_________________________________________________to nie jedz na grojec tylko na tomaszów i potem na turek

tak sie pojedzie ale to prawie to samo
Opublikowano

http://routes.tomtom.com/t/#/route/Radom%252C%2520PL%254051.40841%252C21.12476%2540-1/Turek%252C%2520PL%254052.01593%252C18.50118%2540-1/?leave=friday%4006%3A30&center=52.03821603884018%2C18.07466805062519&zoom=6&ui=1

http://routes.tomtom.com/t/#/route/Turek%252C%2520PL%254052.01593%252C18.50118%2540-1/Pi%25C5%2582a%252C%2520PL%254053.15174%252C16.74289%2540-1/?leave=thursday%4007%3A00&center=52.59228675904532%2C17.11885750361714&zoom=6&ui=1

to trasa [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________gdzie Brynia do takiego auta :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:40_________________________________________________obstawiam ze grubosc lakieru bedzie oscylowała od 250 do 850 mikronów (µm) :polew:

Opublikowano

Na przednim prawym na pewno.... :decayed:

Opublikowano

siema paskudy widzę że Ozix sie wyłamać chce :P Czyżby bał się jechać ze mną :evil:

Opublikowano

Na przednim prawym na pewno.... :decayed:

bedzie dobrze jak jeden element bedzie raz malowany dlatego od 250 µm :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.