Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chłopoki gdzie w Radumiu sprawdzi się lub kupi (zregeneruje) pompę wtryskową :?:

:mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopoki gdzie w Radumiu sprawdzi się lub kupi (zregeneruje) pompę wtryskową :?:

:mysli:

koles nazywa sie szmit i ma zaklad w zakrzewie lepszego chyba w okolicy nie ma , albo nadarzyn pod wawa
Opublikowano

WIADOMOŚĆ DO POZIA:

Na ogólnopolskim jest za duży młyn więc piszę tu. Ty jako moderator pewnie to wychwycisz.. :wink4:

Cieszę się, że wymyślona przeze mnie nazwa RFS stała się tak medialna

Dzielny Poziowcu, cieszymy się, że dałeś nam pomysł na taką medialną nazwę. Na Twoją cześć logo RFS będzie oczywiście zielone. :naughty:

Opublikowano

buu :kox:

co tu tak pusto :mysli:

Opublikowano

buu :kox:

co tu tak pusto :mysli:

No właśnie. :mysli:

Opublikowano

buu :kox:

co tu tak pusto :mysli:

No właśnie. :mysli:

tomuaszu masz dzis warte nocna?

Opublikowano

tomuaszu masz dzis warte nocna?

Yhy. :decayed: Wróciłem do domu no i przed snem trzeba odpalić forum, prawda? :wink4:

Opublikowano

tomuaszu masz dzis warte nocna?

Yhy. :decayed: Wróciłem do domu no i przed snem trzeba odpalić forum, prawda? :wink4:

ba :decayed:

tez pierwsze co to forum po powriocie do domu :kox:

qrfa byłem dzis w warsiawce ale meczy ta stolica.. :wallbash:

Opublikowano

qrfa byłem dzis w warsiawce ale meczy ta stolica.. :wallbash:

Uwielbiam korki. :kox:

Opublikowano

Dzień dobry,

Bryniu, podobno dziś "będziemy w kompakcie"... :kox:

Opublikowano

będzie ktoś na spocie z VAG-iem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Żeby kompakta zVAGować?? :mysli::decayed:

Już mówiłem Jarkowi, że jeśli się wyrobię to pojadę z Wami, a jak nie to chociaż Wam dam miernik.

Opublikowano

Ta srebrna wygląda mi na auto po dresiarzu.. :decayed:

Chcę mieć płytę tej grupy, kto mi zrobi prezent?? :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=TBtFr4GnU4E

Opublikowano

:polew: :polew:

To już wiem kto mi prezent zrobi.. :naughty: Wolę Łąki Łan niż pinkiego. :tongue4:

Bryń, granatowy kompakt wygląda fajnie - cza jechać. :kox:

Opublikowano

:polew: :polew:

To już wiem kto mi prezent zrobi.. :naughty: Wolę Łąki Łan niż pinkiego. :tongue4:

Bryń, granatowy kompakt wygląda fajnie - cza jechać. :kox:

a od Ciebie co dostane na urodziny?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

a od Ciebie co dostane na urodziny?? :mysli: :mysli:

A kiedy masz?? :mysli:

Opublikowano

a od Ciebie co dostane na urodziny?? :mysli: :mysli:

A kiedy masz?? :mysli:

9 sierpnia i wtedy będę sam ;( cała familia mi wyjeżdża i będę musiał pić sam ;([br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 10:14_________________________________________________Asia oczywiście też

Opublikowano

O maasz ci los, biedny jesteś. To będzie niedziela, więc jak kupisz mi płytę to mogę podjechać do Ciebie to sobie razem posiedzymy.. :rolleyes::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.