Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

McM spoko ja zmieniam na.....................oczywiscie a4 tyle ze po lifcie np , takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=118919986&origin=PARK&pageNumber=1&tabNumber=2 tyle mi wystarczy a nie rwd heeheh bez urazy Bryniu , jak bedziesz chciala to naucze cie kręcić 8

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja znalazłem coś takiego tyle że trochę drogo prawie 10 k od twojej :naughty:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=118081141&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=25200&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&maxPrice=27501&ambitCountry=DE&zipcode=64572&zipcodeRadius=100&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=POLAND&features=ALLOY_WHEELS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2001&tabNumber=2

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:16_________________________________________________albo to ale tu trzeba by wywalić 4 k akcyzy

:cool1:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=118837248&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=3500&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.makeId=25200&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&maxPrice=27501&ambitCountry=DE&zipcode=64572&zipcodeRadius=200&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=POLAND&features=ALLOY_WHEELS&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&tabNumber=2

Opublikowano

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

Opublikowano

mcm ladna tylko ja nie preferuje tego przebiegu

Przebieg:

186 350 km

jakos mi sie to kojarzy ze wszystko co trzeba bedzie wymienic to ja bede musial albo 100 albo z 200 i najlepiej ponad tak zawsze szukam aut , ta co mam niemiec miedzy 180 a 205 wlożył 2000 tys euro i tak najczesciej bywa

Opublikowano
  • Autor

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

o nie ja nie jadę chyba, że sam :naughty:

albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć

Opublikowano

co się tu kurfa dzieje :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________wypisuje się :gwizdanie:

Kolejka do przejażdżki

1.Adrian Matracki

2.mcm00

3.

Odzim gościu u mnie na osiedlu sprzedaje 2,5TDi po lifcie możesz zagadać

o nie ja nie jadę chyba, że sam :naughty:

albo poczekam jak się królowa nauczy jeździć

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Sam oczywiście jak Królowa łaskawie wyrazi zgodę :decayed: Bo to przecież lalka do lansu nie padło do wściekania :polew:

Opublikowano

Ma ktoś ochotę oglądnąć tego strucla http://moto.allegro.pl/item685218153_audi_a4_95r_1_8_klima_drewno_manual.html Braciszek sie napalił a jest w Anglii i jak by coś z niego było to bym go łyknął

w niedzele moge go obejrzec jak chcesz bo jutro nie mam czasu
Opublikowano

Musze obczaić go jutro bo w niedziele Jadę do Koszalina na zawody... Jak młody kupi to przybędzie nam jeden w klubie :)

Opublikowano

dzien pelen sukcesow, mozna isc spac. :)

Opublikowano

:hi:

zrobilem sam dzisiaj spota :cool1: wypilem we fregacie browca i pojechalem do domu a i pogadalem z jedna kumpela :good:

Witam tez chcialem was odwiedzic , ale o godziny 19.45 nikogo nie bylo wiec sobie pojechalem :gwizdanie:. Byly tylko jakies gostki tez z jakiegos klubu i beta baczki krecili wiec sobie troszke popatrzylem :kox:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:BRY wszystkim
Opublikowano

Dziń Dy :bry:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:BRY wszystkim

Jariko nareszcie :wink4: co się z tobą działo :hi:
Opublikowano

a no jakoś nigdy nie mogłem znaleźć czasu a dziś wreszcie wolna sobota ::

Opublikowano
  • Autor

a no jakoś nigdy nie mogłem znaleźć czasu a dziś wreszcie wolna sobota ::

czy królowa coś wczoraj postawiła i dziś do pracy się zerwac nie mogłeś :cool1::wink4::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.