Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej brynka , fajanie miec wolnossaka z napedem na tył co............ i 170 koni chodzi to co

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jednak nie lece jutro do tego Koszalina i jadę zobaczyć bratu tą b5 z 95

Opublikowano

Brynia do końca sezonu na tych laczach chyba nie dociągniesz :decayed:

Żeby one jutrzejszy dzień wytrzymały :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

od 13-stej znowu upalanie na M1 - jedziemy :kox: :kox: :kox:

jutro, znaczy dzis tez jakieś palonko gumy będzie pod m1? może i ja sie wybiorę :gwizdanie:

Opublikowano

Eeee noooo Bryńka , beta :kox: , gratki :) Do zabawy idealna , no i kolorek taki jakiś pikny :D Nie ma to jak tył napęd ,a nie jakieś tam bezpieczne Quattro , przynajmniej wiadomo że w każdej chwili można sie zabić :good: Udanej zabawy. Trzeba się kiedyś umówić na wspólne palenie gumiaka :D

dresiara. :polew:

Opublikowano

Weźcie jakąś kamerę bo moja ma padnięta baterię i naładować się nie chce :thumbdown:

Bryńka tylko wiesz latasz betą ale klubowe flagi musisz założyć :decayed:

Opublikowano

Weźcie jakąś kamerę bo moja ma padnięta baterię i naładować się nie chce :thumbdown:

Bryńka tylko wiesz latasz betą ale klubowe flagi musisz założyć :decayed:

Ja juz kamerke naszykowalem :kox: :kox:

Opublikowano

Puchar WST 25.07.09 Niebawem :decayed:

9ced338c61.jpg

Opublikowano

troszku pada ;(

Opublikowano

Nie ma co płakać mniej laczy zostawisz pod M1 :decayed: a zabawa i tak będzie :evil:

Opublikowano
  • Autor

qzwa pogoda lipna, jak będzie padać to raczej po imprezie ;(

ale przynajmniej na 100% wiadomo że przekręcisz kołami bo na suchym mogła byś nie dać rady :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

qzwa pogoda lipna, jak będzie padać to raczej po imprezie ;(

ale przynajmniej na 100% wiadomo że przekręcisz kołami bo na suchym mogła byś nie dać rady :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

Jak komuś się przewinie przez ręce cuś takiego to proszę o cynk...

16771_6802.jpg

:kox:

Opublikowano

Jak komuś się przewinie przez ręce cuś takiego to proszę o cynk...

16771_6802.jpg

:kox:

tez chcesz kupic bmw?

moj przyszły śfagier miał cabrio, sprzedal tydzień temu :tongue4: i teraz szuka wlasnie takiego coupe :kox:

Opublikowano

tez chcesz kupic bmw?

moj przyszły śfagier miał cabrio, sprzedal tydzień temu :tongue4: i teraz szuka wlasnie takiego coupe :kox:

Interesuje mnie coupe. Ostatecznie może być sedan. Najlepiej 325, bez klimatyzacji i tych takich umilaczy. Mile widziane el. szyby. :kox:

Może być poobijany i nawet różowy, byle był tani. :decayed:

Opublikowano

Interesuje mnie coupe. Ostatecznie może być sedan. Najlepiej 325, bez klimatyzacji i tych takich umilaczy. Mile widziane el. szyby. :kox:

Może być poobijany i nawet różowy, byle był tani. :decayed:

po co ci taki pazdzioch?

Opublikowano

po co ci taki pazdzioch?

:>

Opublikowano

po co ci taki pazdzioch?

:>

z brynka będziecie latać?

Opublikowano

Wuju dziwne pytania zadajesz :decayed: Na chłopski rozum po co ktoś kupuje poobijaną bete ?? :kox: :kox:

Opublikowano

z brynka będziecie latać?

Taaa, będziemy się z Bryńką wozić po mieście. :decayed:

Opublikowano

i tam powiedziałem Tomaszowi że jak chce się ze mną umówić next time to ma mieć biemdablju w coupe :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.