Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co, pijemy coś w piatek? :naughty::decayed:

Wreszcie ktoś mądrze gada, wódki mu trza dać. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że pod względem "To co pijemy coś w piatek " nic się nie zmieniło.

Jeśli moja gwiazda nic mi nie zaplanowała na piątek to powinienem się pojawić a wtedy kto wie ... .

Opublikowano

Widzę że pod względem "To co pijemy coś w piatek " nic się nie zmieniło.

Jeśli moja gwiazda nic mi nie zaplanowała na piątek to powinienem się pojawić a wtedy kto wie ... .

Otóż to, moja juz zaplanowała wiec w piatek mozna by... :naughty:

Opublikowano

postaram sie i ja w piatek byc :gwizdanie:

ale ja nie pije.. zaszyłem sie :tongue4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 13:41_________________________________________________może jak kupimy jutro b6 to kumpla wyciągnę :wink4:

Opublikowano

postaram sie i ja w piatek byc :gwizdanie:

:polew: gdybym Cie nie widział na Air Show to bym Cie chyba juz teraz nie poznał :tongue4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 13:44_________________________________________________Bierzcie to B6 jakie by nie było, zawsze to jedna padaka więcej na spotach :polew:

Opublikowano

:polew: gdybym Cie nie widział na Air Show to bym Cie chyba juz teraz nie poznał :tongue4:

pierdzielisz :gwizdanie:

Opublikowano

pierdzielisz

a gdzie tam, widziałem Cie ze dwa razy, z tego raz po pijaku :kox:

Opublikowano

a gdzie tam, widziałem Cie ze dwa razy, z tego raz po pijaku :kox:

to ja cie ze 4,,, 2 razy po pijaku :tongue4:

Opublikowano

Czyli widziałeś mnie 2 razy, najebany byłes -widziałeś podwójnie :tongue4:

Popraw się chłopaku :decayed:

Opublikowano

2 normalnie :mysli: + moj pierwszy raz :kox: i na air show tez byłem w stanie.. (prosto z wesela tam pojechałem :evil:)

Opublikowano

Nie licytujcie się. Wuju, przecież wiadomo, że nikt Cię nie zna, bo jeszcze ani razu nie byłeś. Ale masz okazję się poprawić... :decayed:

UWAGA! W najbliższy piątek jest spot alkoholowy, czyli bez samochodów... :naughty:

Będziemy mieć dwóch gości - Kovala i wuja. :D

Opublikowano

ja nie pije :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 17:49_________________________________________________jak przyjade :wink4:

Opublikowano

ja nie pije :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 17:49_________________________________________________jak przyjade :wink4:

Taaa, pewnie nie przyjedziesz, bo będziesz pił. :D

Opublikowano

ja jak zwykle d*pa...gzami o 17 w lublinie:/

Opublikowano
  • Autor

a ja też nie wiem czy w tym tygodniu dam rade dojechać i wypić :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczcie naszych moderatorow co chlopaki nie maja co robic

1 cytat Witamy,Wihajster

Moderatorzy

Twój wątek, który stworzyłeś w dziale Sprzedam pod nazwą sprzedam auto vw passat tdi 115PS PD został przeniesiony do działu Sprzedam auto.

Aktualny link do Twojego wątku to:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94148.0

Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.

Dziękujemy

Zarząd Klubu

2 cytat Flyer

Moderatorzy

Witamy,

Twój wątek, który stworzyłeś w dziale Sprzedam auto pod nazwą sprzedam auto vw passat tdi 115PS PD został przeniesiony do działu Sprzedam.

Aktualny link do Twojego wątku to:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94148.0

Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.

Dziękujemy

Zarząd Klubu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żenua :wallbash:

to jak pijemy coś w piatek, kto bedzie?

Opublikowano

ja bede napewno , moze pepkowe sie skrobnie jak paulina w koncu urodzi termin miała na piatek zeszły

Opublikowano

Ty, no miałem właśnie zapytac....no to niech się spieszy, ma dwa dni :decayed:

powiedz Paulinie ze chcemy już opić potomka, czekamy i czekamy... :wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 21:39_________________________________________________No wynik mamy za***isty... :wallbash: niech Oni już nie grają więcej bo nerwicy sie człowiek tylko nabawi

Opublikowano

tak czułem że będzie w plecy ale nadzieja była na 1:0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.