Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to niewiele mniejszy od naszego, ale ciii. :cicho:

jeszcze trochę a w kozienicach beda większe niz w radomiu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrób mocną ekipę z Kozienicach to czasem was odwiedzimy. :decayed:

Opublikowano

ja kupel fusia sie zapozna.. i jeszcze paru by sie znalazło :naughty:

Opublikowano

no nie ma problemu ;] ja jeszcze mam dwoch kolegow z kozienic co posiadaja A4 ;]

Opublikowano

no to juz macie konkretna ekipe. Przyjezdzajcie na spoty, albo zapraszajcie nas. ;)

Opublikowano
  • Autor

no to juz macie konkretna ekipe. Przyjezdzajcie na spoty, albo zapraszajcie nas. ;)

coś czuję że ni długo do Kozienic zacznę jeździć ... bo w Radómió się posypała ekipa :gwizdanie:
Opublikowano

coś czuję że ni długo do Kozienic zacznę jeździć ... bo w Radómió się posypała ekipa :gwizdanie:

Oj Morcin, nie marudź, wszędzie są jakieś przestoje. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

coś czuję że ni długo do Kozienic zacznę jeździć ... bo w Radómió się posypała ekipa :gwizdanie:

Oj Morcin, nie marudź, wszędzie są jakieś przestoje. :wink4:

no tak - kryzys ... :gwizdanie:
Opublikowano

coś czuję że ni długo do Kozienic zacznę jeździć ... bo w Radómió się posypała ekipa :gwizdanie:

Oj Morcin, nie marudź, wszędzie są jakieś przestoje. :wink4:

no tak - kryzys ... :gwizdanie:

już nie już wróciłem ;D

Opublikowano

coś czuję że ni długo do Kozienic zacznę jeździć ... bo w Radómió się posypała ekipa :gwizdanie:

Oj Morcin, nie marudź, wszędzie są jakieś przestoje. :wink4:

cześć :hi:

to prawda chyba wszystkie regiony mają w tym okresie małe przestoje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

niech wam będzie :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

pojeździłem wczoraj wszystkimi napędami i musze przyznać ze chyba pójdę w ślady bryni wcześniej niz przewidywałem :evil:

Opublikowano

pojeździłem wczoraj wszystkimi napędami i musze przyznać ze chyba pójdę w ślady bryni wcześniej niz przewidywałem :evil:

Powinni zacząć produkcję A4 z RWD. :decayed:

Opublikowano

już nie już wróciłem ;D

witaj oZiU , jak wypoczynek?

Opublikowano

już nie już wróciłem ;D

witaj oZiU , jak wypoczynek?

cześć już dostałem sprawozdanie z imprezy:P

wyjazd taki sobie pierwszego dnia się Aśka na mnie wkurzyła bo coś sobie ubzdurała pogoda do bani no i od ostatniego spota jestem zatruty więc częste wizyty w wc nie dodały uroku no i wczoraj wracałem ciurkiem;p

Opublikowano

Co to znaczy wracać ciurkiem? :D

Oziu, kurna, stęskniłem się za Tobą. :kox::decayed:

Opublikowano

Co to znaczy wracać ciurkiem? :D

Oziu, kurna, stęskniłem się za Tobą. :kox::decayed:

No nie? Bez oZiA jakoś tak lipnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oZiU kochamy cię :notworthy:

Opublikowano

oZiU kochamy cię :notworthy:

Taaak!!! :buziak::sexinbed::decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.