Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zrobiłem tak jak mi poradziliście no i wygląda na to, że ozdrowiałem. :>

ze popiłeś czy por%#$@&*s ?

bo nie wiem jak sie dziś leczyć :naughty:

może najpierw jedno potem 2 :mysli::kox: :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja zrobiłem tak jak mi poradziliście no i wygląda na to, że ozdrowiałem. :>

ze popiłeś czy por%#$@&*s ?

może najpierw jedno potem 2 :mysli::kox: :kox:

tak ale w odwrotnej kolejności bo inaczej możesz nie dać rady :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tak ale w odwrotnej kolejności bo inaczej możesz nie dać rady

jak nie jak tak :tongue4:

Opublikowano

Koledzy może ktoś z was podskoczyć i obadać tą a 4 ?

http://moto.allegro.pl/item754260632_audi_a_4_mod_2002_1_9tdi_130km_100_bezwypadkowy.html

Noo ładną Ziółki furkę wystawili, ale do S-lina to jej daaaleko :naughty: Komis na Wiejskiej,znam jednego z braci którzy go prowadza, podjechac to nie dam rady,nie mam czasu ale postaram sie dowiedziec conieco :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 20:56_________________________________________________Ale zmordowany jestem, a we wtorek znów popijawa się szykuje :gwizdanie:

Opublikowano

Słuchaj to podpytaj kogoś o nią i daj mi znać na priva, może ktoś jeszcze mógł by podjechać i ją obejrzeć czy to nie szrot :hi:

Opublikowano

Słuchaj to podpytaj kogoś o nią i daj mi znać na priva, może ktoś jeszcze mógł by podjechać i ją obejrzeć czy to nie szrot :hi:

jutro podjadę ;) jak będzie otwarte

tak ale w odwrotnej kolejności bo inaczej możesz nie dać rady

jak nie jak tak :tongue4:

wuju on już prawie emeryt jest to wiesz:P

Opublikowano

moze tez dam rade jutro sprawdzic vagiem i czujnikiem lakieru ,

Opublikowano

moze tez dam rade jutro sprawdzic vagiem i czujnikiem lakieru ,

to może razem podjedziemy ;)??
Opublikowano

możemy

Opublikowano
  • Autor

Słuchaj to podpytaj kogoś o nią i daj mi znać na priva, może ktoś jeszcze mógł by podjechać i ją obejrzeć czy to nie szrot :hi:

jutro podjadę ;) jak będzie otwarte

tak ale w odwrotnej kolejności bo inaczej możesz nie dać rady

jak nie jak tak :tongue4:

wuju on już prawie emeryt jest to wiesz:P

te misiek nie podskakuj :naughty::wink4:
Opublikowano

możemy

to się jutro zdzwonimy ;)

Słuchaj to podpytaj kogoś o nią i daj mi znać na priva, może ktoś jeszcze mógł by podjechać i ją obejrzeć czy to nie szrot :hi:

jutro podjadę ;) jak będzie otwarte

tak ale w odwrotnej kolejności bo inaczej możesz nie dać rady

jak nie jak tak :tongue4:

wuju on już prawie emeryt jest to wiesz:P

te misiek nie podskakuj :naughty::wink4:

przecie to taki dzołk jest młodego gawędziarza:D

Opublikowano

oZiX jak było na galeriankach? :mysli: tez chyba bede musiał na to isc ;(

Opublikowano

moze tez dam rade jutro sprawdzic vagiem i czujnikiem lakieru ,

to może razem podjedziemy ;)??

O chłopaki super ;] Dajcie znać o wyniku ;]

Opublikowano

oZiX jak było na galeriankach? :mysli: tez chyba bede musiał na to isc ;(

My idziemy dzisiaj własnie, a wczesniej znajomi nas wyciągaja do skansenu na jakiś festiwal ziemniaka, czy coś :kox:

wuju , jak tam zainteresowanie furką? mysle czy by mojej nie opchnać :mysli:

Opublikowano

Michale ile chcesz za swoją :D?? a może chcesz mi parę rzeczy z niej dać :D hhehe wuju nie byłem na tym filmie[; przyjechaliśmy do mnie pić potem pokerek i spać ;> ale film ponoć wyczesany[;

Opublikowano

wuju , jak tam zainteresowanie furką? mysle czy by mojej nie opchnać :mysli:

zainteresowanie to nawet jest, ale jak nie chcesz przepisać jako darowizna albo za symboliczna kwotę to nie ma co wystawiać :wallbash:

z tego co widze to ludzie chcą kupić tanio auto, nie ważne ze przy zsumowaniu ceny auta opłat przeglondu ubezpieczenia cena wyjdzie znacznie wieksza :dontknow:

a to na co chcesz zmienić? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wuju , jak tam zainteresowanie furką? mysle czy by mojej nie opchnać :mysli:

zainteresowanie to nawet jest, ale jak nie chcesz przepisać jako darowizna albo za symboliczna kwotę to nie ma co wystawiać :wallbash:

z tego co widze to ludzie chcą kupić tanio auto, nie ważne ze przy zsumowaniu ceny auta opłat przeglondu ubezpieczenia cena wyjdzie znacznie wieksza :dontknow:

a to na co chcesz zmienić? :mysli:

Michał to już teraz na Ferrari :naughty::wink4:
Opublikowano

Michał to już teraz na Ferrari :naughty::wink4:

może zostanie przy marce i jakieś S5 wycharczy :decayed:

Opublikowano

Dobry, karwa, właśnie z wesela wróciłem... :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.