Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszły mi dzisiaj śliczne felunie do mojego wielbłąda. :decayed:

b4e01c86f0617caamed.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czarny mat :naughty::kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:50_________________________________________________mam takie same tylko z oponami

Opublikowano

Czarne stalówki rulez :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:52_________________________________________________

mam takie same tylko z oponami

opuny bedo w poniedziałek. :)

Opublikowano

Dobra Panie I Panowie!!!Jak będziecie gotowi to dajcie znac.Nie mogę dojśc z pinami bo żadne mi nie pasują.Myślałem że ktoś pomoże bo rwę się do roboty,ale jak trza to poczekam.Ale i tak chyba wpadnę.Jak co to tak jak zawsze.Pozdro!!!

Opublikowano

Dobra Panie I Panowie!!!Jak będziecie gotowi to dajcie znac.Nie mogę dojśc z pinami bo żadne mi nie pasują.Myślałem że ktoś pomoże bo rwę się do roboty,ale jak trza to poczekam.Ale i tak chyba wpadnę.Jak co to tak jak zawsze.Pozdro!!!

jakimi pinami;D??
Opublikowano
  • Autor

kolega chyba lampki na polift reza :decayed:

Opublikowano

kolega chyba lampki na polift reza :decayed:

aha:D ja swoje też będę musiał porezać bo jak pojeżdżę po wybojach to mi kierunki przestają działać:D
Opublikowano

Przyszły mi dzisiaj śliczne felunie do mojego wielbłąda. :decayed:

b4e01c86f0617caamed.jpg

musze i ja jakieś 15 na zimę założyć, może ma ktoś na zbyciu :mysli:

ja mam czujnik i bede w piatek wuju

mi tez chyba sie uda przyjechać to wez ze soba :wink4:

Opublikowano

odzim, nie bierz czujnika, bo wujek i tak nie przyjedzie. :D

Opublikowano
  • Autor

też tak myślę :tongue4:

Opublikowano

Przyszły mi dzisiaj śliczne felunie do mojego wielbłąda. :decayed:

b4e01c86f0617caamed.jpg

musze i ja jakieś 15 na zimę założyć, może ma ktoś na zbyciu :mysli:

ja mam czujnik i bede w piatek wuju

mi tez chyba sie uda przyjechać to wez ze soba :wink4:

ja mam na zbyciu 15;P takie firmowe ori z b5:P
Opublikowano
  • Autor

Przyszły mi dzisiaj śliczne felunie do mojego wielbłąda. :decayed:

b4e01c86f0617caamed.jpg

musze i ja jakieś 15 na zimę założyć, może ma ktoś na zbyciu :mysli:

ja mam czujnik i bede w piatek wuju

mi tez chyba sie uda przyjechać to wez ze soba :wink4:

ja mam na zbyciu 15;P takie firmowe ori z b5:P

ile ecie pecie :?:
Opublikowano

odzim, nie bierz czujnika, bo wujek i tak nie przyjedzie. :D

też tak myślę :tongue4:

dobra dobra..

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

ja mam na zbyciu 15;P takie firmowe ori z b5:P

ile chcesz? :mysli:

Opublikowano

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

mcm, nie bierz laptopa, bo w tym jego redle i tak się nie podłączysz.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

wezmę ale jak cię nie będzie to już nigdy nie zrobimy :tongue4:
Opublikowano

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

mcm, nie bierz laptopa, bo w tym jego redle i tak się nie podłączysz.. :decayed:

a ty co sie tak czepiasz z samego rana :tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:25_________________________________________________

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

wezmę ale jak cię nie będzie to już nigdy nie zrobimy :tongue4:

spoko lala.. :wink4:

Opublikowano

mcm weźmiesz laptopa może w końcu logi zrobimy :mysli:

wezmę ale jak cię nie będzie to już nigdy nie zrobimy :tongue4:

To już widzę jak se wujo zrobił logi.. :D

Opublikowano
  • Autor

ozixu jakie ty masz te felgi alu czy stalówki i ile chcesz :?:

Opublikowano

To już widzę jak se wujo zrobił logi.. :D

:bla:

ozixu jakie ty masz te felgi alu czy stalówki i ile chcesz :?:

stalówki chyba, byłem 1 :paker:

Opublikowano

ozixu jakie ty masz te felgi alu czy stalówki i ile chcesz :?:

On to ma chyba te takie, na których kiedyś jeździł - stalówko-alusy z B5.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.