Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie: A CO \zmieniłem się czy jak:D??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: A CO \zmieniłem się czy jak:D??

no nie bardzo, ale wieki cię nie widziałem :>
Opublikowano

ja ledwo ciebie i oZiA poznałem, o lisisczce już nie wspominając :naughty:

No właśnie, to skąd my mamy wiedzieć jak wujo wygląda?? :decayed:

Opublikowano

pewnie przyjedzie z ciocią lisicą ;D

Opublikowano

ja nigdzie nie jadę;/ najadłem się :D

Opublikowano

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

tak :polew:

Opublikowano

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

tak :polew:

;P
Opublikowano

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

tak :polew:

bieeedny. :decayed:

Opublikowano

wydaje ci sie :cool1:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 15:19_________________________________________________bo rośniesz :D[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 15:20_________________________________________________ha wychaczyłem stalowe 15 :kox: będzie czarny mat na zimę :decayed:

Opublikowano

ha wychaczyłem stalowe 15 :kox: będzie czarny mat na zimę :decayed:

Chociaż to ci się udało. :decayed:

Opublikowano

Chociaż to ci się udało. :decayed:

fakt :>

tanio i blisko wychaczone :kox:

Opublikowano

Przy samochodzie masz hak czy chak? :decayed:

Opublikowano

Witam ziomków z radomia :hi:

Listopad za pasem i właśnie w tym czesie będę niedaleko was stąd moja osoba na waszym spocie.

Pytanie o której i gdzie się spotykacie na chwilę obecną, napewno przed samym przyjadem się jeszcze odezwę ale bynajmniej chce mieć jakiś pogląd czy macie stałe miejsce czy sie jakoś przemieszczacie.

będę tu zaglądał co jakiś czas pozdro :hi:

Opublikowano

Maxito, mamy stałe miejsce - info w pierwszym poście - każdy piątek o 19:00. Zapraszamy. :th:

Opublikowano

Zapraszamy zapraszamy...co do spotkań czytaj 1 post Bryni na każdej ze stron:)

Opublikowano

ok. :hi:

zawitam napewno zimowe bamboszki mam już założone więc śnieg i mróz mnie nie wystraszą :polew:

do zobaczenia w listopadzie 13 planuje to chyba piątek :shocked:

ale dam rade :decayed:

Opublikowano

już zimówki ;D?? a w tym tygodniu ma być ponad 15:D no chyba że u was -15[;

Opublikowano

Przy samochodzie masz hak czy chak? :decayed:

nie czepiaj sie :tongue4:

tak juz mam.. nie mam na to wpływu.. :kwasny:

Opublikowano

już zimówki ;D?? a w tym tygodniu ma być ponad 15:D no chyba że u was -15[;

jedni gadaja 15 inni -15 w przyszłym tygodniu jade w góry więc sie przydadzą a na tygodniu nie mam czasu wymieniać więc se teraz wymieniłem może się im nic nie stanie jak taka temp będzie i tak wieczorami jeżdze a wtedy jest chłodniej

Opublikowano

Maxito, jak jedziesz w góry to tylko na zimówkach. :good: A za tydzień to i u nas zrobi się zima. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.