Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja cie widzialem ale on juz bal sie spojrzec w lewo :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju, powiem Ci, że bardzo mi dziś zaymponowałeś. :kox:

a czym? :mysli:

chyba czegoś nie pamiętam? :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

a czym? :mysli:

No tym, że w ogóle przyjechałeś. W końcu zaliczyłeś pierwszego spota... :decayed:

Dobra, miłego grobingu życzę. :hi:

Opublikowano

No tym, że w ogóle przyjechałeś. W końcu zaliczyłeś pierwszego spota... :decayed:

:nabijasie:

juz nie jestem dziewica :polew: :polew: :polew:

Dobra, miłego grobingu życzę. :hi:

ja tam ide dłubać audi :decayed:

Opublikowano

tez dzisiaj dlubie maty w lusterkach podgrzewcze wymieniam , :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

tez dzisiaj dlubie maty w lusterkach podgrzewcze wymieniam , :rolleyes:

u mnie już zrobione i dziś aż miło parę sekund i lusterka klarowne :decayed:
Opublikowano

u mnie też już po :P

ale mam dylemat

dostałem bardzo dobrą cenę na Continentale T800 Gudjery ultragripen 7+ i Micheliny Alpine [; i nie wiem co wybrać ;( wspomóżcie !!:>

Opublikowano
  • Autor

u mnie też już po :P

ale mam dylemat

dostałem bardzo dobrą cenę na Continentale T800 Gudjery ultragripen 7+ i Micheliny Alpine [; i nie wiem co wybrać ;( wspomóżcie !!:>

gudjery lub miszeliny :wink4:
Opublikowano

z indextem T oczywiscie:P

Opublikowano
  • Autor

spokojnie wystarczy T- do 190 km/h[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 12:24_________________________________________________twoje "redło" nawet z górki tyle nie poleci :tongue4:

Opublikowano

no mój Paździoch to nie jeździ więcej niż 80 bo potem nie przyśpiesza;/ no i oczywiście katować puki zimny :D

Opublikowano
  • Autor

no mój Paździoch to nie jeździ więcej niż 80 bo potem nie przyśpiesza;/ no i oczywiście katować puki zimny :D

tja .. puki :tongue4:
Opublikowano

no to michelinka sobie sprawie :P

Opublikowano

Micheliny Alpine 3 tak ?dobry wybór tez bym brał jak dostales dobra cene maja niskie opory toczenia co przekłada sie na spalanie , oczywiscie minimalnie

Opublikowano

Micheliny Alpine 3 tak ?dobry wybór tez bym brał jak dostales dobra cene maja niskie opory toczenia co przekłada sie na spalanie , oczywiscie minimalnie

si tylko jeszcze muszę się zakręcić żeby były tak jak mówiłeś z tego roku[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 15:20_________________________________________________w sensie A3:P
Opublikowano

si tylko jeszcze muszę się zakręcić żeby były tak jak mówiłeś z tego roku

Słuszna uwaga, uważaj, żeby ktoś Cię nie wrobił, bo później nie będziesz miał czasu na reklamację.

Opublikowano

no będę szukał na 2009 rok inaczej nie wezmę !!:>

Opublikowano

wiesz jak sie sprawdza 2409 to 24tydzien 2009 rok , na bocznej stronie opony w kółeczku czy tam elipsie

Opublikowano

no będę szukał na 2009 rok inaczej nie wezmę !!:>

Sklepy często nie wiedzą jakie opony im przyjdą. Przy zakupie zaznacz, że koniecznie chcesz 2009, wtedy będzie podstawa do ew. reklamacji.

Opublikowano

wiem gdzie jest oznaczenie produkcji ;P no właśnie mam zamiar sam po nie pojechać ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.