Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:lazy:

wujo chyba przestawia swój zegar biologiczny na tryb zimowy. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszystkim, widze ze troche sie działo bo stronek przybyło

Opublikowano

wujo chyba przestawia swój zegar biologiczny na tryb zimowy. :decayed:

:decayed:

Opublikowano

mam pytanko, jak wkleic zdjecie zeby było widoczne na forum???

a i drugie dla tych co maja 130tki PD, kumpel do mnie podjechał swoim A4 i mówi ze mu cos sie poci koło EGRa, zciagam węża a tam kupa oleju, w całym dolocie, czy wy tez tak macie, czy turbo mówi mu dowidzenia???

Opublikowano

mam pytanko, jak wkleic zdjecie zeby było widoczne na forum???

przy pisaniu wiadomości w 2 lini na 2 pozycji masz obrazeczek i bierzesz to i link w środek :cool1:

a co do egr to nie wiem bo nie miałem takiego problemu poszukaj na forum :gwizdanie:

Opublikowano

Ale picówa dzisiaj. Jutro zmieniam opony, bo czuję, że ten wiatr coś może przynieść.

Opublikowano

mam pytanko, jak wkleic zdjecie zeby było widoczne na forum???

a i drugie dla tych co maja 130tki PD, kumpel do mnie podjechał swoim A4 i mówi ze mu cos sie poci koło EGRa, zciagam węża a tam kupa oleju, w całym dolocie, czy wy tez tak macie, czy turbo mówi mu dowidzenia???

nie koniecznie moze ma juz przedmuchy i z odmy mu leci w dolot i dalej , turbo jak mowi papa to IC jest zaklejony olejem
Opublikowano

a tu mój nowy winter setup, + oponki 205/55/16, Bridgestone Blizzak

B9Vp9.jpg

3Kt5r.jpg

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:34_________________________________________________

mam pytanko, jak wkleic zdjecie zeby było widoczne na forum???

a i drugie dla tych co maja 130tki PD, kumpel do mnie podjechał swoim A4 i mówi ze mu cos sie poci koło EGRa, zciagam węża a tam kupa oleju, w całym dolocie, czy wy tez tak macie, czy turbo mówi mu dowidzenia???

nie koniecznie moze ma juz przedmuchy i z odmy mu leci w dolot i dalej , turbo jakmowi papato IC jest zaklejony olejem

z tego co wiem to koles nie za bardzo szanuje to auto, ma juz ponad rok i odkąd kupił nawet oleju nie wymienił, tylko cały czas tak jezdzi, a filtr powietrza to jak worek odkurzacza :polew:

Opublikowano

a tu mój nowy winter setup, + oponki 205/55/16, Bridgestone Blizzak

B9Vp9.jpg

3Kt5r.jpg

Ładnie. :naughty: Co prawda to nie stalówki, ale też może być. :decayed::wink4:

Opublikowano

tomszu tak miało byc, LIVE wyglada jeszcze lepiej,

P.S. a jak w wulkanizacjii byli zaskoczeni ze to nie 'FE' tylko 'AL'

Opublikowano

tomszu tak miało byc, LIVE wyglada jeszcze lepiej,

P.S. a jak w wulkanizacjii byli zaskoczeni ze to nie 'FE' tylko 'AL'

Nie no, śmieję się z tymi stalówkami. Gdybym miał Audi to też bym wolał takie AL. :th:

Opublikowano

tomszu tak miało byc, LIVE wyglada jeszcze lepiej,

P.S. a jak w wulkanizacjii byli zaskoczeni ze to nie 'FE' tylko 'AL'

Nie no, śmieję się z tymi stalówkami. Gdybym miał Audi to też bym wolał takie AL. :th:

\

Zależało mi żeby nie byc jak wszyscy no i sie udało :kox: troche gorzej było z gustem mojej żony, szcześliwa nie była jak to zaobaczyła, aczkolwiek juz dwa komplety alu malowalem na biało wiec jakis kontrast jest :dance:

Opublikowano

czarne sa :kox:

Opublikowano

czarne sa :kox:

w słońcu grafitowe, bo intensywnie odbija sie brokatowe srebro którego dodałem do bazy

BA_wS.jpg

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________o właśnie takie :tongue4:

Opublikowano

sam malowałeś? :)

Opublikowano

tak, robie to od dawna :>

polecam się :hi:

Opublikowano

a mnie właśnie trzeba lotkę s-line'owa pomalować bo mam w metaliku a potrzebuje perły :gwizdanie:

ile taka przyjemność :mysli:

Opublikowano

a mnie właśnie trzeba lotkę s-line'owa pomalować bo mam w metaliku a potrzebuje perły :gwizdanie:

ile taka przyjemność :mysli:

200 plnów;P
Opublikowano

a mnie właśnie trzeba lotkę s-line'owa pomalować bo mam w metaliku a potrzebuje perły :gwizdanie:

ile taka przyjemność :mysli:

200 plnów;P

a masz lakier na to????

mozesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.

Opublikowano
  • Autor

a to mój winter setup :decayed:

pict0416i.jpg

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________

a mnie właśnie trzeba lotkę s-line'owa pomalować bo mam w metaliku a potrzebuje perły :gwizdanie:

ile taka przyjemność :mysli:

200 plnów;P

a masz lakier na to????

mozesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.

stalówki też "bejcujesz" :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.