Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

M jak Matoł ... :tongue4:

Matoły wpadają do was na spoty ? :naughty::kox:

przecież kiedyś byłeś ... :polew:

my nie wpadamy my się spotykamy a wpadają okazyjnie goście ...

to był spot ? :gwizdanie: :kox::tongue4:

u nas zawsze na bogato :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 13:25_________________________________________________B mnie odwiedziła ... :decayed:

Maj gad :shocked::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po spocie pojechałem na Statoil zatankować cytroneta i... zalałem to takie coś nowe - golden coś tam. Na pełnym baku wyszło ~20 zł więcej niż normalny ON. Czy warto co jakiś czas takie cuś tankować, czy to po prostu czysty marketing? :mysli:

Jutro jadę w traskę, więc sprawdzę czy jest jakaś różnica w jeździe..

Opublikowano
  • Autor

Bry :>

fajny spocik był wczoraj :kox: :kox: :kox:

tylko dostałam opierdziel, że papierosami śmierdzę :rolleyes:

eeeee... przecież nie paliłaś :evil:
Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano

HEJ!

Opublikowano

ja nie, ale inni palili, np;Tomek :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuffa, ja też nie palę.. :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

witam, na spocik moze zajrzec kazdy?

Opublikowano

witam, na spocik moze zajrzec kazdy?

nie,, tylko wybrańcy z paszportem polsatu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witam, na spocik moze zajrzec kazdy?

każdy :)[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:50_________________________________________________

witam, na spocik moze zajrzec kazdy?

nie,, tylko wybrańcy z paszportem polsatu :decayed:

wujek następnym razem cię wylegitymuję :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

wujek następnym razem cię wylegitymuję :naughty: :gwizdanie

nie strasz :guma:

bo chyba nawet gdzieś mam :polew:

Opublikowano
  • Autor

wujek następnym razem cię wylegitymuję :naughty: :gwizdanie

nie strasz :guma:

bo chyba nawet gdzieś mam :polew:

jestem poważny jak nigdy :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

mcm do wakacji to on sobie wyrobi:P

Opublikowano

jestem poważny jak nigdy :gwizdanie: :evil:

jak znajdę to wezmę :kox:

kurna dłubnąłem dziś te światełka pod nogi sa :kox:

tylko szkoda ze świeca cały czas :polew:

i musiałem rozłączyć :confused4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 00:03_________________________________________________

mcm do wakacji to on sobie wyrobi:P

:good:
Opublikowano

browara ktoś wali czy pije sam??

Opublikowano

ja sie zaszyłem do wtorku :decayed:

Opublikowano

gdzies bym znalazl paszport polsatu, ale nie wiem czy ndala wazny...

Opublikowano

gdzies bym znalazl paszport polsatu, ale nie wiem czy ndala wazny...

ostatecznie moze byc tvn-u :>

Opublikowano

gdzies bym znalazl paszport polsatu, ale nie wiem czy ndala wazny...

ostatecznie moze byc tvn-u :>

albo jakaś fajna pani w darach:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.