Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic

za słaby w czym? :mysli: stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

koguty mówiłem coś zaraz kropy polecą :evil:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic

za słaby w czym? :mysli: stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

u nas w regionie to niebezpieczne jest :P takie luuuuzowanie posladow :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

sie napoiłeś jak gacie w szpagacie :gwizdanie:

Opublikowano

to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic

za słaby w czym? :mysli: stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

ty narazie to mów mi na pan bo sie nie znamy , i mogł bys nie uzywac wulgaryzmow bo tu jakos nie pasujesz
Opublikowano
  • Autor

stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

sie napoiłeś jak gacie w szpagacie :gwizdanie:

napiąłeś wujek :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:11_________________________________________________

to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic

za słaby w czym? :mysli: stary po kiego ch.uja się spinasz, wyluzuj poslady bo głupio pierd.olisz już od pewnego czasu :naughty:

ty narazie to mów mi na pan bo sie nie znamy

właśnie, a już się prawie napierdalacie[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:11_________________________________________________co tu się kórwa wyrabia
Opublikowano
  • Autor
:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:
Opublikowano

napiąłeś wujek :naughty:

mam na to papiery :gwizdanie:

oj i tak wiadomo o co cho..

Opublikowano
  • Autor

kto idzie na 2012 w środę :?:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:14_________________________________________________cześć Poziomka :hi::evil:

Opublikowano

robi sie ciekawie :naughty:

zaczyna sie lizanie po fiutach

znów :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie róbcie kichy ... i obory... bo bedzie potem śmierdziało ... :sick3:

Opublikowano

Siema panienki :naughty: :naughty: :naughty:

ale tu fajnie, :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema panienki :naughty: :naughty: :naughty:

ale tu fajnie, :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

mixuj trochę :naughty:

napisz lepiej coś tam wypisywał na EU, że cie zbanowali ?? :kox:

Opublikowano

mcm nie masz kropka ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

właśnie tak jakoś jak bez ręki ;(

Opublikowano

mcm00 napisz do niego: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html

Jesteś kolesiem :kox:

hahahhahahha je pitole

automatycznie jak napisze się p e d a ł to forum zmienia na koleś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:35_________________________________________________to napisz mu: jesteś giejem :kox::naughty:

Opublikowano

Jesteś kolesiem :kox:

hahahhahahha je pitole

automatycznie jak napisze się p e d a ł to forum zmienia na koleś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:35_________________________________________________to napisz mu: jesteś giejem :kox: :naughty

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jonny, chyba jednak lepiej będzie jak nie przyjedziesz za 3 tygodnie. :tongue4:

mcm, w środę nie, ale w jakiś inny dzień koniecznie trza iść na 2012. :kox:

Opublikowano

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

Opublikowano
  • Autor

mcm00 napisz do niego: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotr1602-u79.html

Jesteś kolesiem :kox:

hahahhahahha je pitole

automatycznie jak napisze się p e d a ł to forum zmienia na koleś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:35_________________________________________________to napisz mu: jesteś giejem :kox::naughty:

po co gejowi pisać, że jest gej - bez sensu :wink4:

jonny, chyba jednak lepiej będzie jak nie przyjedziesz za 3 tygodnie. :tongue4:

mcm, w środę nie, ale w jakiś inny dzień koniecznie trza iść na 2012. :kox:

ja ide w środe na 17

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:44_________________________________________________

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

to jest ten kolo nie "był" :wink4:
Opublikowano

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

A co, bananowe wakacje go czekają?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.