Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie walka kogutów :naughty:

krótka ale tresciwa :yeah:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

to kiedy ta ustawka :naughty:

Opublikowano

to kiedy ta ustawka :naughty:

niech kolega najpierw sie ujawni bo teraz to wirtualny wampir jest
Opublikowano

no na ełu:P za przywitanie i posta napisali mi pw id ali bana a pw takiego :"sam jesteś głupek" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: po prostu dzieci w przedszkolu lepiej wrzucają :D a tyle piszą o tolerancji :P

Opublikowano
  • Autor

to kiedy ta ustawka :naughty:

niech kolega najpierw sie ujawni bo teraz to wirtualny wampir jest

pewnie się nie ujawni i pozostanie wirtualny :naughty:
Opublikowano

no na ełu:P za przywitanie i posta napisali mi pw id ali bana a pw takiego :"sam jesteś głupek" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: po prostu dzieci w przedszkolu lepiej wrzucają :D a tyle piszą o tolerancji :P

za przywitanie dali Ci bana hehe to ciekawe jak bys im nawrzucal co by zrobili [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 22:43_________________________________________________zaraz sie tam zaloguje i przywitam :tongue4:
Opublikowano

Mnie też kusi, żeby zobaczyć jak jest na ełu. :decayed:

Opublikowano

Mnie też kusi, żeby zobaczyć jak jest na ełu. :decayed:

pewnie slabo, jedak jak narazie sie nie loguje ale niech nie znaja dnia ani godziny :gwizdanie:
Opublikowano

na ełu lipa jest forum żenada jeżeli chodzi o sprawy estetyczzno wizualne ;P :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

logujcie się z mojego jak chcecie sprawdzić - login: cineks4, hasło: a4klub :naughty:

Opublikowano

logujcie się z mojego jak chcecie sprawdzić - login: cineks4, hasło: a4klub :naughty:

Dzisiaj to mi się nie chce, ale jutro to se zobacze - mam nadzieję, że nie dostaniesz bana do jutra.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

logujcie się z mojego jak chcecie sprawdzić - login: cineks4, hasło: a4klub :naughty:

Dzisiaj to mi się nie chce, ale jutro to se zobacze - mam nadzieję, że nie dostaniesz bana do jutra.. :wink4:

ja tam nie podskakuję tylko obserwuję :wink4:
Opublikowano

Oki, dobranoc. :hi:

Opublikowano

wy***ali moje posty ;> :polew: :polew: :polew: :polew:dzieciaki :blink:

Opublikowano

ja zawsze jestem grzeczny,

No jesteś grzeczny, ale kiedy w końcu przywitasz się na żywo ze wszystkimi? :decayed:

przy najbliższej okazji :decayed:

Opublikowano

weźcie sie przestańcie lizać po fitach,, jak macie jakiś problem to na żywo albo chociaż na pw bo tu to juz sie nudne robi :sick3:

Opublikowano

ja to nie mam tylko kolo blucha jak opetany a nawet nikt go nie zna ,

Opublikowano

nie pasi? skąd taki wywód? widzę że ty masz jakis pie.rdolony problem

Przeginasz jonny. :thumbdown:

Opublikowano

weźcie sie przestańcie lizać po fitach,, jak macie jakiś problem to na żywo albo chociaż na pw bo tu to juz sie nudne robi :sick3:

kazdy moze pisac i chowac sie za ekaranikiem kompa -my to sie znamy a kolega to wirtual

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.