Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Twoją tradycje jeżdżenia każdą nową sztuką też zażegnałem

Tylko tak Ci się wydaje. Na następnym spocie nie odpuszczę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyko że te TT-ki to takie raczej babskie autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o silniki, ale o wygląd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam uważasz... Każdy ma swój gust.

Długo sie zastanawiałem na co zmienić A6. Miałem jeden warunek - cztery miejsca. Wiec najpierw szukałem 911(997), ale niestety budżet nie pozwalał znaleźsc sensownego egzemplarza carrery 4, wiec uznałem że jeszcze tym razem odpuszczam.

Pomyslisz - okey - przecież jest fajne Audi S5...

No jest, ale jakbym miał porównać do TT, to jak najszybszy baran do szybkiego lisa - Tetetą lata się jak gokartem, jest mega precyzyjna i szybka w reakcji. S5 podoba mi sie, ale uważam, że bliżej mu do S4 niż do TTS. Do tego teta (sam byłem w szoku) naprawde sie wydziera :D

Pomyśl, co jeszcze mógłbyś kupić, co da Ci tyle frajdy, a ma 4miejsca? M6?M3? I tu Cię zdziwie - przykładowo -wymiana tarcz przód w 911 C4 kosztuje z czesciami ATE ok. 1800zł (nie w ASO) Do M6 same tarcze (przednie) ATE kosztują 4200zł... wiec nie stać mnie na takie auto. Podobne koszty ma AMG i RS

No wiec tak - odrzuciłem już

-911 z uwagi na budżet

-M, RS, AMG z uwagi na koszty

-S5

Co zostaje? 370z? widziałeś go w środku :D tandeta... poza tym miejsca z tyłu dużo mniej niż w TT... ogólnie auta japońskie mnie absolutnie nie pociągają... no poza GTR'em

Kuniec... Kupiłem TTS i jestem naprawde mega zadowolony. Napewno A5, 3 czy 6-stka to auta które bardziej pasują do faceta, ale są pewne elementy, które dla mnie mają większe znaczenie. Ja potrzebuje auta z duchem, który da mi więcej niż zwykłe auto - auta z gamy audi "S" są świetnym kompromisem pomiędzy kosztami eksploatacji, a wjazdem na Tor Poznań - a TTS jest idealnym autem na codzień do miasta i do niedzielnych pojeżdżawek... z komfortem nie ma wiele wspólnego (pewnie - chciałbym 911, albo M3, ale niestety to na dziś auta, które gdybym kupił, byłbym nierozsądny). Poza tym w garażu mam jeszcze Tiguana R-line 2014, którym na codzień jeździ żona - też można powiedzieć, że to damskie auto, że chciałoby się Touarega, ale... jak to mówią każdy orze jak może...

Edytowane przez streetrace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna. W sumie to nigdy nie jeździłem TTką. :naughty:

Oziu, co Ty tu robisz??? :kox:

Dobra Pany, wesołości życzę. Przechodzę na off-line. :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streetrace i to jest konkretna odpowiedź, dużo jednak zależy od budżetu którym się dysponuje, w każdym razie, chętnie się przewiozę z boku,. :)

tak nawiasem pozdrawiam, dawno nikogo nie widziałem,.

ja swoje b5 też sprzedałem ale zostało w Radomiu,

jeżdźę sprinterem białym :banan:

życzę wszystkim zdrowia na nowy rok, i spełnienia marzeń,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem - widziałem

Jak co roku - ciężko było zaparkować

żałuje bo wyszedłem z psem i strzelili i po spacerze a silniki ryczały dobrze chyba do 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...