Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Morcin, sprincioszek ładniutki. W sam raz na zimę - trzeba tylko jakiś stolik wykminić. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

piąteczek dzisiaj :kox: :kox: :kox:

Witaj królowo :naughty:

Opublikowano

witojcie wieczorem,

dziś kupiłam Sprintera, zamieniłem swoją A4 ;(

Tego :gwizdanie:

Opublikowano

Ludzie, w przyszły piątek, popołudniu moi znajomi organizują paintballa. Dołączymy do nich? :naughty:

80zł za sprzęt. Potwierdzić i wpłacić kasę trzeba do poniedziałku.

Opublikowano
  • Autor

Morcin, sprincioszek ładniutki. W sam raz na zimę - trzeba tylko jakiś stolik wykminić. :>

da się zarobić, ogrzewanie się z Michałem zmontuje i bedzie git :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:49_________________________________________________

witojcie wieczorem,

dziś kupiłam Sprintera, zamieniłem swoją A4 ;(

Tego :gwizdanie:

tego :wink4:
Opublikowano

Brawo :good:

Opublikowano

Kto dziś będzie?

Opublikowano
  • Autor

jak sie wyrobię ...

Opublikowano

Trzeba by wpaśc, rozliczyć się za zlot :gwizdanie:

Albo mcm00 , dawaj nr konta na PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak podam, to dziś nikogo nie będzie :naughty:

Opublikowano

Mnie i tak nie bedzie, chyba że podjedziesz po mnie jadac na spota :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 14:30_________________________________________________z tym ze musiał byś mieć fotelik bo mam bagaż w postaci Mikiego :wink4:

Opublikowano

jej autko więc zabrała :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mnie i tak nie bedzie, chyba że podjedziesz po mnie jadac na spota :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 14:30_________________________________________________z tym ze musiał byś mieć fotelik bo mam bagaż w postaci Mikiego :wink4:

nie ma sprawy fotelik mam :>
Opublikowano

Witam... chyba nigdy mnie tu nie bylo .... :naughty:

czy jakby ktos z Was mial chwilke i mogl podjechac i zobaczyc to autko ... [lakier,zapiac vaga]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9497605

a moze ktos cos wie na temat tego komisu.

Wszelkie info mile widziane. :evil:

Opublikowano

Mogę Ci go sprawdzić czujnikiem lakieru ale dopiero w poniedziałek, w tym komisie auta głównie ze Szwajcarii maja, ciekawe skąd ten VW? Popytam znajomych, na pewno ktos zna tego właściciela komisu,wiec co nieco by sie dało dowiedziec :wink4:

Opublikowano
  • Autor

najprawdopodobniej bede ale przed 20

Opublikowano

Mogę Ci go sprawdzić czujnikiem lakieru ale dopiero w poniedziałek, w tym komisie auta głównie ze Szwajcarii maja, ciekawe skąd ten VW? Popytam znajomych, na pewno ktos zna tego właściciela komisu,wiec co nieco by sie dało dowiedziec :wink4:

super .... :good:

Opublikowano

Spankey zgubił turbo w A4 i szuka nowego, może będzie pasować z VW :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 15:36_________________________________________________PS

Kiedyś New Beetle wygrało konkurs na najlepsze auto do :sex::)

Opublikowano

może i ja dziś was odwiedzę :kox:

Opublikowano

najprawdopodobniej bede ale przed 20

To dryndnij do mnie jak bedziesz dojeżdżał do ronda :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.