Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

najprawdopodobniej bede ale przed 20

To dryndnij do mnie jak bedziesz dojeżdżał do ronda :wink4:

OK a fotelik brać :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może i ja dziś was odwiedzę :kox:

Już to widzę. :D

Opublikowano

najprawdopodobniej bede ale przed 20

To dryndnij do mnie jak bedziesz dojeżdżał do ronda :wink4:

OK a fotelik brać :wink4:

Może weź, znaczy tak- jak bedziesz gdzieś tak 19.30 to bierz, jak później to nie bierz ale zadzwoń tak czy inaczej :wink4:

Opublikowano

Spankey zgubił turbo w A4 i szuka nowego, może będzie pasować z VW :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 15:36_________________________________________________PS

Kiedyś New Beetle wygrało konkurs na najlepsze auto do :sex::)

nie gadaj tylko bys podjechal i obejrzal ... :naughty:

Opublikowano

Spankey zgubił turbo w A4 i szuka nowego, może będzie pasować z VW :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 15:36_________________________________________________PS

Kiedyś New Beetle wygrało konkurs na najlepsze auto do :sex::)

nie gadaj tylko bys podjechal i obejrzal ... :naughty:

w przyszlym tygodniu jesli nikt Ci nie pomoze to bede w Radomiuu

Opublikowano
  • Autor

najprawdopodobniej bede ale przed 20

To dryndnij do mnie jak bedziesz dojeżdżał do ronda :wink4:

OK a fotelik brać :wink4:

Może weź, znaczy tak- jak bedziesz gdzieś tak 19.30 to bierz, jak później to nie bierz ale zadzwoń tak czy inaczej :wink4:

bede coś między 19.30 a 20
Opublikowano

Czyżbym miał szansę być dziś pierwszy na spocie?? :>

Opublikowano
  • Autor

Jade

Opublikowano

kto ma tu władze i mnie posta usunął ? :mysli:

może i ja dziś was odwiedzę :kox:

Już to widzę. :D

ha byłem :tongue4:

nie ałdi ale zawsze :>

Opublikowano
  • Autor

kto ma tu władze i mnie posta usunął ? :mysli:

ja :cool1:
Opublikowano

:bicz3:

Opublikowano
  • Autor

:bicz3:

żartowałem,

a jaki post zniknął :?:

Opublikowano

:bicz3:

żartowałem,

a jaki post zniknął :?:

wiem, nie masz chyba takiej możliwości :tongue4:

cos podobnego jak napisałem, ale juz kilka razy mi posty gdzieś zginęły :mysli:

nudzi sie komuś :bicz2:

posta mógł jakiś zielony wywalić, ew żółty :gwizdanie:

tylko po co?

skoro nie było to OT i zgodne z regulaminem :gwizdanie:

Opublikowano

no ale chyba spoty... rzadza się trochę innymi zasadami niż techniczny.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no ale chyba spoty... rzadza się trochę innymi zasadami niż techniczny.. :cool1:

jak się nudzi jednemu z drugim to sobie siedzą i usuwają :wink4:
Opublikowano

wuju, jak ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. :>

A co do znikających postów - mnie już drugi raz zniknęło zdjęcie z podpisu. :mysli:

DO ADMINÓW I MODÓW: PROSZĘ ODDAĆ ZDJĘCIE... :gwizdanie: LEPIEJ ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWDZANIEM ORTOGRAFII W MOICH PW. :decayed:

EDIT: No co, przecież to tylko żart, hahahahaha... :polew:

Opublikowano

wuju, jak ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. :>

ja? cym?

Opublikowano

ja? cym?

No tym, że przyjechałeś. :>

Opublikowano

ja? cym?

No tym, że przyjechałeś. :>

od czasu do czasu to nawet trzeba sie pojawić :decayed:

Opublikowano

Kuźwa, okazało się, że nie dość, że jestem MAD MAXem na drodze to jeszcze nie jestem gentlemanem. :D

Ale wstydzę się przyznać dlaczego.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.