Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu next time jeżdżę z wami [;

Oki oki. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj mcm przesadzasz ;P

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

nie zazdroszczę, ostatnio przynajmniej raz w tygodniu też tak zapitalam ;(

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

nie zazdroszczę, ostatnio przynajmniej raz w tygodniu też tak zapitalam ;(

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:

uuu to trzeba było z klymą kupić :P

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

nie zazdroszczę, ostatnio przynajmniej raz w tygodniu też tak zapitalam ;(

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:

uuu to trzeba było z klymą kupić :P

trzeba było :wink4::tongue4:
Opublikowano

:bry:

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:

starem kiedys siadła w tranzicie.. masakra :gwizdanie:

Opublikowano

starem kiedys siadła w tranzicie.. masakra :gwizdanie:

Ludzie kiedyś jeździli Nysami, Żukami, a teraz jak siądzie klima to już MASAKRA jest. :D

Opublikowano

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

nie zazdroszczę, ostatnio przynajmniej raz w tygodniu też tak zapitalam ;(

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:

:hi: ja dokładałem do swojego koszt ok 3tyś ale warto

Opublikowano

:hi: ja dokładałem do swojego koszt ok 3tyś ale warto

Eee, to lepiej kupić w markiecie wiatraczek za 5 zł. :decayed:

Opublikowano

:hi: ja dokładałem do swojego koszt ok 3tyś ale warto

Eee, to lepiej kupić w markiecie wiatraczek za 5 zł. :decayed:

lub otworzyć szyby :naughty:

Opublikowano

lub otworzyć szyby :naughty:

No tak, ten patent jest zawsze niezawodny. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

nie zazdroszczę, ostatnio przynajmniej raz w tygodniu też tak zapitalam ;(

tia ale nie busem bez klimy :gwizdanie: :wink4:

:hi: ja dokładałem do swojego koszt ok 3tyś ale warto

może w przyszłym roku pomyślę bo w tym lato już się kończy :wink4:
Opublikowano

:>

Opublikowano

Spocicie dzisiaj? Jak mnie nie zabiją na paintballu to może zawitam później na spocie. :decayed:

Opublikowano

niech już będzie 15-sta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A to co?? Jedziesz z nami na paintballa?? :naughty:

Opublikowano

ale chcę już do domu :rolleyes:

Słyszeliście? Nie można dzisiaj przeszkadzać Bryni.. :naughty:

Dobra, idę się szykować na strzelaninę. :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja moze bede kto jeszcze :?:

Opublikowano

Jak mi coś przywieziesz to będę :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam i jest nas tylko 2 ? Lipa sie robi na radumiu

Opublikowano

Mam i jest nas tylko 2 ? Lipa sie robi na radumiu

Nie mów tak. Oź i Jariko pojechali. :wink4:

Wróciłem z painballa, ale kox. :kox: Mam guza na czole. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.