Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mnie tylko Paulinę ale to muszę się do niej dodzwonić

To poczekaj jeszcze chwilę, bo może pomoc nie będzie potrzebna, bo gość być może podjedzie w połowę drogi do Warszawy i zabierze to ode mnie sam.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paulina ma grypę :P uwaga wróciła z Cypru :D

Opublikowano

Paulina ma grypę :P uwaga wróciła z Cypru :D

A kto to jest Paulina?? :mysli::naughty:

Opublikowano

do Grójca ? :wink4:

Tak, nawet trochę za Grójcem - muszę się spotkać z nim w połowie drogi do Radomia żeby było uczciwie :kox:

Opublikowano

Tomaszu moja nowa kobiałka;) tylko cicho ani słowa Asi :kox: a Agata wpada jutro na noc :P

Opublikowano

trzeba było wczoraj przyjechac, to byś wiedział :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Trzeba było powiedzieć, że macie specjalnych gości to bym się bardziej postarał. :decayed:

Opublikowano

phi więcej dla nas było tylko Bryńka musiała Cię zastąpić

Opublikowano

phi więcej dla nas było tylko Bryńka musiała Cię zastąpić

A czy chociaż smaczny był ten grill?? :naughty:

Opublikowano

pierwsza partia kielbasy była niedopieczona :gwizdanie: :rolleyes:

Sory, że nawaliłem. :decayed:

Opublikowano

nie wybaczymy Ci tego nigdy!

Opublikowano

hej jaki grill u kogo był , bo ja w piatek urodziny -film starcony ,w sobote opijalem golfa i powtorka z rozrywki ale juz z filmem a w niedziele i dzisiaj mega kac

Opublikowano

:bry:

co tu ostatnio taka posucha? kaca jeszcze macie :gwizdanie:

Opublikowano

wuju, namów świagra żeby przyjechał w piątek, albo weź jego samochód.. :naughty:

Opublikowano

wuju, namów świagra żeby przyjechał w piątek, albo weź jego samochód.. :naughty:

co ty.. to jego oczko w głowie :gwizdanie:

za tydzień sie żeni i nie będzie miał czasu :tongue4:

jak będzie sprzedawał to biorę od niego to zobaczysz :wink4:

Opublikowano

jak będzie sprzedawał to biorę od niego to zobaczysz :wink4:

A później jak Ty będziesz sprzedawał to ja biorę od Ciebie. :kox:

Opublikowano

jak będzie sprzedawał to biorę od niego to zobaczysz :wink4:

A później jak Ty będziesz sprzedawał to ja biorę od Ciebie. :kox:

jak ja kupie to juz nie sprzedam :tongue4:

a on mimo ze każda jego bmka jest perełka to pojeździ 3-4 miesiące i sprzedaje mimo ze przy każdej mówi ze tej na bank nie sprzeda :gwizdanie:

ale Tomaszu to nie jest e30 jakiej szukasz :tongue4:

Opublikowano

ale Tomaszu to nie jest e30 jakiej szukasz :tongue4:

No wiesz, jak trafi mi się perełka to też bierę. :naughty:

Opublikowano

ale Tomaszu to nie jest e30 jakiej szukasz :tongue4:

No wiesz, jak trafi mi się perełka to też bierę. :naughty:

no ale ta perełka ma juz gwint, audio, i felgi w drodze :kox: to pewnie cena będzie z 2 razy taka..

a ty chyba chciałeś cos taniego do wściekania sie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 16:36_________________________________________________mi to sie marzy http://moto.allegro.pl/item717654180_slicznotka_mercedes_sec_560_amg_swiadek_koronny.html

ale nie miał bym za co tego lac.. ;(

Opublikowano

Śliczny. :drool:

Opublikowano

Śliczny. :drool:

jak na niego patrze to sie zaczynam zastanawiać czy juz audi sprzedać czy jeszcze poczekać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.