Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja przyjde ale cos czuje ze moze na darmo , bo melina i tyle sie zrobila

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Za 15 minut jestem[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 19:45_________________________________________________Faktycznie melina, żywej duszy ...

Opublikowano

mcm bylem ale nikogo nie bylo wiec sie zmylem

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem i chyba Adriana widziałem jak na Vagu stał, lampki z przodu chyba na soczewce ma ?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 20:24_________________________________________________Ok lece na chate

Opublikowano

ja z Jarkiem byliśmy o 19;30 ale też nikoga, a ja musiałam się ulotnić na godzinę załatwić ważna sprawę, jak wracałam o 20;40 też nikogo

musimy się chyba zacząć precyzyjniej umawiać :rolleyes:

no raczej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja z Jarkiem byliśmy o 19;30 ale też nikoga, a ja musiałam się ulotnić na godzinę załatwić ważna sprawę, jak wracałam o 20;40 też nikogo

musimy się chyba zacząć precyzyjniej umawiać :rolleyes:

w pierwszej kolejności musimy chcieć przyjechać ... :wink4::naughty:
Opublikowano

Ja jestem i chyba Adriana widziałem jak na Vagu stał, lampki z przodu chyba na soczewce ma ?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 20:24_________________________________________________Ok lece na chate

Byłem i rozmawiałem z vagami ale też długo nie czekałem bo miałem wieczór kawalerski u kumpla :decayed:

Opublikowano

:bry:

nie spac :tongue4:

ale sie wczoraj zniszczyłem :doh1:

Opublikowano

zief :kox: dopiero wstaliśmy :D

Opublikowano
  • Autor

zief :kox: dopiero wstaliśmy :D

gratulacje, że w ogóle chciało ci się d*pę podnieść :naughty::wink4:
Opublikowano

zief :kox: dopiero wstaliśmy :D

gratulacje, że w ogóle chciało ci się d*pę podnieść :naughty::wink4:

zostałem do tego zmuszony;P
Opublikowano
  • Autor

zief :kox: dopiero wstaliśmy :D

gratulacje, że w ogóle chciało ci się d*pę podnieść :naughty::wink4:

zostałem do tego zmuszony;P

tak myślałem :wink4:
Opublikowano

Siema co tam ? jak tam ?

Pochwale sie że wreszcie mam garaż i kanał wreszcie mogę rzezać do woli :kox:

Opublikowano
  • Autor

To rezaj i pokazuj efekty...

Opublikowano

Na razie mogę pokazać tylko efekty sprzątania i malowania w garażu o rezaniu mówie na zapas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na razie mogę pokazać tylko efekty sprzątania i malowania w garażu o rezaniu mówie na zapas :decayed:

lampy przednie wyrezałeś czy mi się zdawało :mysli:
Opublikowano

Nie lampy zostawiam w spokoju poważnie zastanawiam sie nad A4 B6 lub A4 B5 AWX Jak by ktoś miał chętnego na moją lalkę to mogę sie zamienić na AWXa z dopłatą ( tylko felgi zabieram) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A4 B5 AWX ...

nie ma takiego :mysli:

chyba że chodzi ci o B5 z turbiną AWX :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:06_________________________________________________dobra ja mam 6x0,66l Lecha i chcę to dziś zmęczyć pomożecie :naughty:

Opublikowano

pomożemy :drunk:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:14_________________________________________________ja mam 3 x 0,5 Żywiec

Opublikowano
  • Autor

no ja już 2 gie kończę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.