Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to tam jakiś mam, bo kiedyś chodziłem w dresach. :D

:decayed: :decayed: z lampasami..... :decayed:

ortalionowych :>??[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:57_________________________________________________

weźcie zdjęcia z bukowiny chciałem na pendriva zgrać :decayed:

i komputer;P
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no śmigamy jeszcze 7 stron i świętujemy :naughty:

Opublikowano

Przecież jak oZiO się oświadczy A to będzie żałoba w RFS :decayed:

po mnie czy po niej :>??
Opublikowano
  • Autor

dwa radia dziś pchnąłem i nie mam czego słuchać w aucie może mata jakieś stare na święta pożyczyć :decayed:

Opublikowano

dwa radia dziś pchnąłem i nie mam czego słuchać w aucie może mata jakieś stare na święta pożyczyć :decayed:

takiego raperskiego bumboxa chcesz?
Opublikowano

Przecież jak oZiO się oświadczy A to będzie żałoba w RFS :decayed:

po mnie czy po niej :>??

To chyba oczywiste, że po A.

Opublikowano

:cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 17:01_________________________________________________

dwa radia dziś pchnąłem i nie mam czego słuchać w aucie może mata jakieś stare na święta pożyczyć :decayed:

mam Pioneera, wziąc na spota?

a naklejkę masz na szybę Pioniera :D?? :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 17:02_________________________________________________mam radio od audi stare i blaupunkta gdzies
Opublikowano
  • Autor

Przecież jak oZiO się oświadczy A to będzie żałoba w RFS :decayed:

po mnie czy po niej :>??

po A... :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:59_________________________________________________

dwa radia dziś pchnąłem i nie mam czego słuchać w aucie może mata jakieś stare na święta pożyczyć :decayed:

to musisz lecieć w teren po nastepne :polew:

dziś już jestem zmęczony :wink4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 17:04_________________________________________________

dwa radia dziś pchnąłem i nie mam czego słuchać w aucie może mata jakieś stare na święta pożyczyć :decayed:

mam Pioneera, wziąc na spota?

dawaj
Opublikowano
:kox: majki a dla mnie co masz?
Opublikowano
  • Autor

dawaj

ok, z czerwonym podswietleniem

obojętne, oryginał już kupiłem ale przyjdzie po świętach potrzebne mi aby teraz coś grało bo nie mogę słuchać ja te plastiki grają :wink4:
Opublikowano

:kox: majki a dla mnie co masz?

a co potrzebujesz?

Ciebie :*
Opublikowano
  • Autor

ok lece na obiad do mamusi i do zob na spocie

Opublikowano

Bryniu chyba nie jesteś zazdrosna o sąsiada mego ;D??

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

majki i oziu- grabicie sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja czym?? Przecie ja nic nie mówię o Twojej zajebistej kuchni która jest najlepsza na świecie :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 17:31_________________________________________________

majki i oziu- grabicie sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

mamy nadzieję na jakieś pejczyki :naughty::decayed:

Pejczyki od Bryni ubranej w skóry zawsze :evil: :evil:

Opublikowano

qzwa z pasem przyjadę :evil:

i weź tyrytytki zamiast kajdanek ;>
Opublikowano

qzwa z pasem przyjadę :evil:

i weź tyrytytki zamiast kajdanek ;>

nie mam trytytek, wczoraj mi były potrzebne :wink4:

ok to ja wezmę ;)
Opublikowano

Pieprzę was. :decayed:

Opublikowano

Pieprzę was. :decayed:

a my Ciebie :tongue4:
Opublikowano

Pieprzę was. :decayed:

chciałbyś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jędrną pupę najbardziej pieprzę. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.