Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najaktywniejsi dzisiaj:

mcm 102

majki-m 66

tomaszu 64

ykk 55

Brynia 51

Musashi 50

diman 44

miron78 42

Korzeń 39

Wihajster 34

mcm to jest k**wa stary napierdalacz. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mowie 1380 i spadam

pozniej bylo 1382

teraz jest 1385 ;)

Opublikowano
  • Autor

najaktywniejsi dzisiaj:

mcm 102

majki-m 66

tomaszu 64

ykk 55

Brynia 51

Musashi 50

diman 44

miron78 42

Korzeń 39

Wihajster 34

mcm to jest ku***a stary napierdalacz. :kox:

a co se bede żałował :decayed:

w robocie nudy to se humor na forum poprawiam :>

Opublikowano

szkoda ze nie paitek

Opublikowano

mowie 1380 i spadam

pozniej bylo 1382

teraz jest 1385 ;)

Wierzymy w Ciebie..

Opublikowano
  • Autor

no i karwa nie dacie iść spać :decayed:

Opublikowano

no i karwa nie dacie iść spać :decayed:

Dobra, idź już na tego cycka. :decayed:

Opublikowano

matkooooo kochanaaa

co tu sie dzieje

widzisz co ześ narobiła....

mówiłem idź spac :decayed:

bez Ciebie nie idę :polew: :polew: :polew: :polew:

bedzie dym :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano
  • Autor

matkooooo kochanaaa

co tu sie dzieje

widzisz co ześ narobiła....

mówiłem idź spac :decayed:

bez Ciebie nie idę :polew: :polew: :polew: :polew:

k**wa nie wyrabiam na zakrętach, się cukrzycy przez was dwoje nabawię tak se słodzicie :polew: :polew:
Opublikowano

Cukier i Słodzik nie mają wstępu do Karotki.

Opublikowano
  • Autor

Cukier i Słodzik nie mają wstępu do Karotki.

to kto tu jest kto w tym związku :mysli: :>
Opublikowano

to kto tu jest kto w tym związku :mysli: :>

Pozostawiam to waszej wyobraźni. :>

Opublikowano
  • Autor

matkooooo kochanaaa

co tu sie dzieje

widzisz co ześ narobiła....

mówiłem idź spac :decayed:

bez Ciebie nie idę :polew: :polew: :polew: :polew:

no to ja już ide..... masz 5 minut :)

Skarbie...nigdy nieuzywaj zwrotu 5 minut .... :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

to zdecydowanie za mało ...

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:37_________________________________________________

Cukier i Słodzik nie mają wstępu do Karotki.

to kto tu jest kto w tym związku :mysli: :>

płacze ze smiechu :polew: :polew: :polew:

moja mama ma z pańieńskiego nazwisko Marchewka

ło karwa ale :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

płacze ze smiechu :polew: :polew: :polew:

moja mama ma z pańieńskiego nazwisko Marchewka

O matko, Majki, aleś umoczył. :decayed:

Opublikowano

matkooooo kochanaaa

co tu sie dzieje

widzisz co ześ narobiła....

mówiłem idź spac :decayed:

bez Ciebie nie idę :polew: :polew: :polew: :polew:

no to ja już ide..... masz 5 minut :)

Skarbie...nigdy nieuzywaj zwrotu 5 minut .... :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

to zdecydowanie za mało ...

krotkodysansowiec :polew:

Opublikowano
  • Autor

to już wszystko jasne Brynia to karotka a majki to cukier :mysli:

eeeeeeeeeeeee coś tu nie gra :>

skoro cukier nie wchodzi do karotki

Opublikowano

to już wszystko jasne Brynia to karotka a majki to cukier :mysli:

eeeeeeeeeeeee coś tu nie gra :>

skoro cukier nie wchodzi do karotki

A Słodzik to który to?

Opublikowano
  • Autor

nie chcę mówić że Ukcio :mysli::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to już wszystko jasne Brynia to karotka a majki to cukier :mysli:

eeeeeeeeeeeee coś tu nie gra :>

skoro cukier nie wchodzi do karotki

ja pier**le niech ktos to przeczyta

Opublikowano
  • Autor

k**wa o 1 ide spać i nie ma h*ja we wsi :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:42_________________________________________________

to już wszystko jasne Brynia to karotka a majki to cukier :mysli:

eeeeeeeeeeeee coś tu nie gra :>

skoro cukier nie wchodzi do karotki

qzwa, skąd ty bierzesz te teksty :tongue4: :tongue4: :tongue4:

z melanżu kochanie z melanżu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.