Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to ta dupka co to do męskiego wchodzi z tą jędrną dupką...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze jeden cytacik

AaaaaAaah! ALE URWAŁ!

pa pa jebnie :polew: :polew: :polew: :polew:

ŁOJEZU, ZARA URWIE DRUGIEMU!

Ale to bylo dobre

Opublikowano
  • Autor

ale go dziś otłukują :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: ło k**wa
Opublikowano

źle stanął i go tłuką

Opublikowano
  • Autor

źle stanął ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wuju, jak tam,jest lans?

lans jak chooj.... jak się wyskoczy ładną furą to zawsze jest

Ty materialisto :evil: :evil: :evil:

Taaa, jakoś tak nagle poleciał na wuja jak te se zrobił ten polerke i świecące felgi. :D

Opublikowano

Panowie, panowie, za mało k**wa k**wa!!

Opublikowano
  • Autor

a tak w ogóle kto to jest karwa ten wujo ktoś go kiedyś widział :mysli:

Opublikowano

wuju, jak tam,jest lans?

lans jak chooj.... jak się wyskoczy ładną furą to zawsze jest

Ty materialisto :evil: :evil: :evil:

Taaa, jakoś tak nagle poleciał na wuja jak te se zrobił ten polerke i świecące felgi. :D

nie on jeden :tongue4: nic nie robię od cały tydzień.. patrze :slina: i jeżdżę :evil:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:02_________________________________________________

a tak w ogóle kto to jest karwa ten wujo ktoś go kiedyś widział :mysli:

kiedyś przyjadę w końcu na 1 mojego spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wuju, jak tam,jest lans?

lans jak chooj.... jak się wyskoczy ładną furą to zawsze jest

Ty materialisto :evil: :evil: :evil:

Taaa, jakoś tak nagle poleciał na wuja jak te se zrobił ten polerke i świecące felgi. :D

nie on jeden :tongue4: nic nie robię od cały tydzień.. patrze :slina: i jeżdżę :evil:

ty dentysty zacznij dobrego szukać :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:02_________________________________________________

kiedyś przyjadę w końcu na 1 mojego spota :wink4:

miałeś być już na dwóch ale cię nie pamiętam :wink4:
Opublikowano

kiedyś przyjadę w końcu na 1 mojego spota :wink4:

Ty może lepiej napisz wreszcie pierwszego posta, a nie już od spotów chcesz zaczynać. :decayed:

Opublikowano

nie ma tragedii :decayed:

Opublikowano

Wujo podobno ma jakieś tam redło 1.6 z gazem i szpanuje, bo ostatnio zrobił polerke..

Opublikowano

miałeś być już na dwóch ale cię nie pamiętam :wink4:

ja was do połowy :wink4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:05_________________________________________________

Wujo podobno ma jakieś tam redło 1.6 z gazem i szpanuje, bo ostatnio zrobił polerke..

robię swap niedługo na 1.4 BiLpg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wujo podobno ma jakieś tam redło 1.6 z gazem i szpanuje, bo ostatnio zrobił polerke..

to Hoffander, kierownik planu, przyszedł z kobitom i szpanuje, no Jasiu kończ i robimy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zresztą do slalomu to i 1.6 by starczyło :cool1:

Opublikowano

ej bylo tak fajnie to wzial i popsul

Opublikowano

robię swap niedługo na 1.4 BiLpg :naughty:

Osz w mordę, to z pewnością będzie najciekawszy projekt w gminie. :kox:

Opublikowano
  • Autor

to kto dziś na spota zawita :decayed:

Brynia, h*j z moją dietą ale Ukcia pasztetu muszę spróbować :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.