Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak tak, Ona tak ma, chwali sie zdjeciami z przeszlosci

:naughty: :naughty: :naughty:

to nie te co myslisz ,,kotku" :polew: :polew: :polew: :polew:

oglądał zdjęcia jak miałam 20 lat i byłam blondi- te co stoją w sypialni :>[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________

tak tak, Ona tak ma, chwali sie zdjeciami z przeszlosci

teraz co nieco wisi tu i tam więc nie ma co fotografować :wink4::decayed:

wieś teraz w modzie :decayed:

nie kumam :mysli:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________byłeś nie byłeś a plecy od pejczyka czerwone :polew:
Opublikowano
  • Autor

za to Korzeń był w mojej sypialni ....zdjecia oglądał [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________

:wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________byłeś nie byłeś a plecy od pejczyka czerwone :polew:

chwila, chwila...ja nie lubię udziwnień, ja jestem normalna ...wiec to nie ja :evil:

jasne ... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

oglądał zdjęcia jak miałam 20 lat i byłam blondi- te co stoją w sypialni :>

A, te..

Opublikowano
  • Autor

za to Korzeń był w mojej sypialni ....zdjecia oglądał

noo, to tym akcentem mcm może ze mnie "zejśc" :naughty: :naughty:

jeszcze nie :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________dobra schodzę z was i na 2 tygodnie robię sobie wolne od forum :evil:
Opublikowano

A :hi: majki-m :)

Miła lekturka przed zaśnięciem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no szkoda bardzo :evil:

mowy nie ma :evil:

wyślę Ł do Zwolenia, znajdzie Towja i się zapyta czemu na spoty od 3 m-cy nie zaglądasz

tja... :gwizdanie: już się boję ;([br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

A :hi: majki-m :)

Miła lekturka przed zaśnięciem :naughty:

:hi: siemasz mała :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja tam nie kontroluję folguję jak mogę :polew:

Opublikowano

4lo, masz E30 :?:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mcm.jpg

Opublikowano

A :hi: majki-m :)

Miła lekturka przed zaśnięciem :naughty:

tylko tam kontroluj wyobraźnie troche :wink4:

Hehe nie no spokojnie :good:

Nie, niestety :decayed: Ale tak za rok na tą osiemnastkę tak myślę o czymś takim :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

:hi: siemasz mała :decayed:

mała? znasz go/ją? :mysli:

Ty, może to Twoja kobita szpiega zapuściła?

tja :>[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:05_________________________________________________

:naughty:

a ty co się szczerzysz :naughty::decayed::wink4:
Opublikowano
  • Autor

jesteśmy jesteśmy ... :polew:

Opublikowano

Marcin, ŁAHAHAHAHAHAHAHAAAA :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie, niestety :decayed: Ale tak za rok na tą osiemnastkę tak myślę o czymś takim :naughty:

Myślałem, że to cudo z avatara to Twoje. :wink4:

Opublikowano

Susze zeby :decayed:

Opublikowano

Jaki tam malolat :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale dzisiaj to żeście URWALI!

Opublikowano

4lo wpadnij kiedys d nas na spota

jak nas poznasz, zobaczysz że nie jestesmy tak zryci jak Ci się wydaje

zwłaszcza ja :naughty:

jesteśmy jesteśmy ... :polew:

Hehe i się wydało :decayed::naughty:

Z chęcią tyle tylko że sam to ja sobie mogę przyjechać, ale chyba rowerem :decayed: A taty nie wyciągnę na taką podróż na spota jednego :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.